• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17114 - تاریخ انتشار : سه شنبه 24 آذر 1394 - ساعت: 13:09

چاپ
دعوت به حضور مردم در انتخابات از معروف‌ترین موضوعات است

فرماندار میاندورود در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر:

دعوت به حضور مردم در انتخابات از معروف‌ترین موضوعات است


فرماندار میاندورود انتخابات پیش‌رو و دعوت به حضور مردم در صحنه انتخابات را معروف‌ترین موضوعات جمهوری اسلامی در فصل جاری دانست.

به گزارش میانخبر، جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر میاندورود صبح امروز در سالن جلسات فرمانداری با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد.

فرماندار میاندورود در این جلسه با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر یک فضا و برداشت فردی نیست، اظهار کرد: در حوزه اجتماعی با توجه به پیشرفت بعضی موضوعات در جامعه لازم است دین و اسلام در این مسیر پیش‌قدم باشد و این حوزه را جمع کند.

ارسطو قادری افزود: گسترگی که در حوزه‌های مختلف وجود دارد و تغییرات اجتماعی که در جامعه ایجاد می‌شود ضرورت دارد که دین و جمهوری اسلامی هم در این تغییرات گام سنگینی بردارد.

وی با تاکید بر اینکه امر به معروف به نوع لباس و ظاهر چه چیزی باشد نیست، خاطرنشان کرد: در امر به معروف و نهی از منکر به لباس و ظاهر تاکید شده است اما بعضی موضوعات ضرورت آن بیشتر از این فضا است.

این مسئول به انتخابات در اسفند سال جاری اشاره کرد و گفت: انتخابات پیش‌رو همه حوزه‌ها را به سمت و سوی خود می‌کشاند و حتی نظام ما را مقتدر نشان می‌دهد و همه ما به‌دور از سلایق و افکار سیاسی باید مردم را به این سمت هدایت کنیم.

قادری انتخابات پیش‌رو و  دعوت به حضور مردم در صحنه انتخابات را معروف‌ترین موضوعات جمهوری اسلامی در فصل جاری دانست و افزود: انتخابات مورد تاکید همه مسئولان کشور و مهمترین موضوعی است که ما در این فصل داریم.دیدگاه شما در مورد : دعوت به حضور مردم در انتخابات از معروف‌ترین موضوعات است

دعوت به حضور مردم در انتخابات از معروف‌ترین موضوعات است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ