• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17119 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 آذر 1394 - ساعت: 16:31

چاپ
مردم خسارت دیده همچنان چشم انتظار کمک هستند

قابل توجه آقای فرماندار؛

مردم خسارت دیده همچنان چشم انتظار کمک هستند


طوفان‌ها یکی از پس از دیگری می‌آیند اما خبری از کمک نیست و فرماندار میاندورود به‌عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان باید کمی بیشتر متوجه ارائه خدمات دستگاه‌های دولتی به مردم باشد.

به گزارش میانخبر، طوفان 16 مهر سال جاری خسارات زیادی را به منازل مسکونی، باغات و تاسیسات بخش مرکزی شهرستان میاندورود وارد کرد.

در این طوفان بسیاری از منازل مسکونی در سطح شهرستان سقف خانه‌های خود را از دست دادند و آب وارد منازل شد و لوازم منزل نیز دچار خسارات زیادی شدند و همچنین باغات کشاورزان دچار خسارت شد.

مسئولان شهرستان میاندورود به‌خصوص فرماندار شهرستان بعد از این طوفان اعلام کردند که به مشکلات مردم رسیدگی خواهد شد و مردم دغدغه‌ای در این زمینه نداشته باشند.

اما بعد از گذشت بیش از دو ماه مردم خسارت دیده همچنان از کم‌کاری مسئولان و بنیاد مسکن در ارائه تسهیلات و کمک‌های لازم گلایه‌منداند و هستند کسانی که هنوز سقف خانه‌های آنهاتعمیر نشده است و دیگر از آن خانه‌ها استفاده نمی‌کنند.

یکی از افرادی که سقف منزل مسکونی‌اش کاملا کنده شده بود با اظهار گلایه از کم‌کاری مسئولان بنیاد مسکن، گفت: بعد از اینکه مسئولان بنیاد مسکن از منزل من بازدید داشتند و اینکه آن را تخریب کامل اعلام کردند، وعده دادند که برای بازسازی و ترمیم خسارات ایجاد شده مقداری وام به ما اعطا خواهند کرد که هنوز این امر محقق نشد.

یکی از بانوانی که در این طوفان خسارت دیده بود و از بیماری خود سخن می‌گفت و اینکه توان رفت و آمد از این اداره به آن اداره را ندارد از بی‌توجهی مسئولان گلایه‌مند بود و با مراجعه به فرمانداری خواستار حل مشکلات خود شده بود.

طوفان‌ها یکی از پس از دیگری می‌آیند اما خبری از کمک نیست و فرماندار میاندورود به‌عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان باید کمی بیشتر متوجه ارائه خدمات دستگاه‌های دولتی به مردم باشد.

حال باید دید به مانند خسارت‌های دیگری که در سطح شهرستان و استان به مردم وارد و کمکی از سوی دولت به مردم نشد همچنان ادامه پیدا می‌کند یا اینکه دولت این دفعه، بار مسئولیت خود را سبک‌تر خواهد کرد.مطالب مرتبط با : مردم خسارت دیده همچنان چشم انتظار کمک هستند
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • جمعه 27 آذر 1394 - 02:06 صبرایی

    چنان بعدازچند روز خسارت ازبنیادمسکن مامدند برای بازدید منازل خسارت دیده که انگار قرار بود کل خسارات روجبران کنند به بعضی ازخسارت دیده ها هم میگفتند خسارت ندیدن شماکه خودتون درست کنید من نمیدونم دولت درزمان تحویل ورسیدگی بودجه بخشی روبه حوادث غیر مترقبه اختصاص میده پس به چه کسی این بودجه ها تعلق میگیره هردم از این باغ بری میرسد ....اقایان به وعده های زمان انتخابات خودتان عمل کنید جان پدرتان

    پاسخ به نظر
    + 3 - 0
دیدگاه شما در مورد : مردم خسارت دیده همچنان چشم انتظار کمک هستند

مردم خسارت دیده همچنان چشم انتظار کمک هستند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ