• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17147 - تاریخ انتشار : جمعه 27 آذر 1394 - ساعت: 17:24

چاپ
حوزه و دانشگاه موثرترین اقشار جامعه هستند/ دشمن به‌دنبال خالی کردن مجلس از افراد عالم و فقیه است

امام جمعه موقت میاندورود:

حوزه و دانشگاه موثرترین اقشار جامعه هستند/ دشمن به‌دنبال خالی کردن مجلس از افراد عالم و فقیه است


امام جمعه موقت میاندورود: اگر این دو قشر که موثرترین اقشار جامعه هستند در یک مسیر حرکت کنند قطعا قدرتی که امروز کشور ما دارد چندین برابر خواهد شد.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام سیدجعفر علوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به سالروز شهادت آیت الله دکتر مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه، اظهار کرد: مایه تاسف است بعد این همه سال که از سوی امام(ره) این نام‌گذاری انجام گرفت آن‌چنان که شایسته است این اتفاق نیفتاد.

وی افزود: اگر این دو قشر که موثرترین اقشار جامعه هستند در یک مسیر حرکت کنند قطعا قدرتی که امروز کشور ما دارد چندین برابر خواهد شد.

امام جمعه موقت میاندورود با بیان اینکه دشمن همیشه در تلاش بوده و هست که این دو قشر به هم نزدیک نشوند، خاطرنشان کرد: دشمن می‌داند که اگر این دو قشر با هم متحد شوند هم زیرساخت دنیوی و هم معنوی کشور را خواهند ساخت.

علوی همچنین با اشاره به فاجعه کشتار شیعیان نیجریه، بیان کرد: آیا اینها را دنیای مدافع حقوق بشر، جزو بشر حساب نمی‌کند؟

وی تصریح کرد: آیا تنها کسانی که در پاریس یا در کجای غرب کشته می‌شدند بشر هستند و مظلومیان نیجریه، یمن، سوریه و سایر مناطق مسلمان نشین، بشر نیستند.

خطیب موقت نماز جمعه میاندورود ادامه داد: تا به‌حال جزء شعار از سردمداران ظلم و ستم جامعه بشری چیز دیگری ندیدیم.

دل بستن به دنیای غرب و آمریکا چیزی جز ننگ و نفرت نخواهد داشت

علوی با محکوم کردن کشتار شیعیان نیجریه، یادآور شد: ما ملت‌های مظلوم باید بدانیم که دل بستن به دنیای غرب و آمریکا چیزی جز ننگ و نفرت نخواهد داشت.

وی همچنین با اشاره به آغاز ثبت نام کاندیداهای نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، اظهار کرد: باید افرادی را انتخاب کنیم که بتوانند در مجلس باعظمت خبرگان نقششان را درست انجام دهند.

علوی تاکید کرد: دشمن با ایجاد هجمه سنگین در کشور درنظر دارد آن‌طور که خود می‌خواهد مجلس را تشکیل دهد و قلب کشور یعنی ولایت فقیه را نشانه برود.

خطیب موقت نماز جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: اگر در این 37 سال انقلاب موفق شدیم ایستادگی کنیم و امروز با تمام قامت در برابر دشمنان قد علم کنیم بخاطر حضور ولایت فقیه بود.

وی افزود: دشمن نمی تواند ولایت فقیه را درک کند به همین دلیل با هزینه‌های سنگین در تلاش است این مجلس را از افراد با شخصیت، عالم و فقیه تهی کند.

علوی تاکید کرد: شاید فقیه زیاد داشته باشیم اما فقیه فهیم مهم است.

وی درباره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز بیان کرد: اگر در این انتخابات مراقبت نکنیم و فکر ما فامیلی و قبیله‌ای باشد و شایستگی و لیاقت را در نظر نگیریم، کلاه سر ما خواهد رفت.مطالب مرتبط با : حوزه و دانشگاه موثرترین اقشار جامعه هستند/ دشمن به‌دنبال خالی کردن مجلس از افراد عالم و فقیه است
دیدگاه شما در مورد : حوزه و دانشگاه موثرترین اقشار جامعه هستند/ دشمن به‌دنبال خالی کردن مجلس از افراد عالم و فقیه است

حوزه و دانشگاه موثرترین اقشار جامعه هستند/ دشمن به‌دنبال خالی کردن مجلس از افراد عالم و فقیه است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ