• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17158 - تاریخ انتشار : دوشنبه 30 آذر 1394 - ساعت: 16:12

چاپ
ساماندهی گلزار شهدای گمنام چه زمانی؟

ساماندهی گلزار شهدای گمنام چه زمانی؟


با گذشت چندین ماه از تدفین این شهدا، همچنان مزار این شهدا شکل و نمای خاصی به خود نگرفته و به شکل ساده باقی مانده است.

به گزارش میانخبر، شهرستان میاندورود در سال جاری به حضور سه شهید گمنام مفتخر شده است و این سه شهید جنب مسجد جامع سورک و در پارک الغدیر تدفن شدند.

با گذشت چندین ماه از تدفین این شهدا، همچنان مزار این شهدا شکل و نمای خاصی به خود نگرفته و به شکل ساده باقی مانده است و شاید ساماندهی این مکان کمترین کاری باشد که بتوانیم برای جبران فداکاری‌ها و ازخودگذشتگی‌های آنها انجام دهیم.

پارک الغدیر که برای ساخت آن نزدیک به 100 میلیون هزینه شده بود از زمان ساخت تا به امروز استفاده چندانی از آن نشد و بلااستفاده مانده بود و امروز با وجود این سه شهید گمنام انتظار می‌رود نسبت به بازسازی حداقل پیرامون گلزار این شهدا اقدامی از سوی مسئولان صورت بگیرد تا محلی برای برگزاری مراسمات فرهنگی و مذهبی تبدیل شود.

شهردار سورک در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر پیرامون این موضوع گفت: قرار شد جلسه‌ای در هفته آینده با حضور فرماندار، امام جمعه، نماینده حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس و شهردار سورک برگزار شود و هماهنگی‌های لازم جهت ساماندهی این مکان انجام گیرد.

عیسی ولیزاده خاطرنشان کرد: درنظر داریم این مکان را تبدیل به یک مکان فرهنگی کنیم تا بتوان به برکت حضور این سه شهید گمنام، کارهای فرهنگی در آن انجام گیرد.مطالب مرتبط با : ساماندهی گلزار شهدای گمنام چه زمانی؟
دیدگاه شما در مورد : ساماندهی گلزار شهدای گمنام چه زمانی؟

ساماندهی گلزار شهدای گمنام چه زمانی؟ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ