• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17234 - تاریخ انتشار : شنبه 05 دی 1394 - ساعت: 14:00

چاپ
تغییر پیروزی با تساوی با وجود یک یار بیشتر

شهدای ماکران در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال مازندران؛

تغییر پیروزی با تساوی با وجود یک یار بیشتر


تیم فوتبال شهدای ماکران در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال مازندران پیروزی سه بر یک را با وجود داشتن یک یار بیشتر یا تساوی به پایان رساند.

به گزارش میانخبر، تیم فوتبال شهدای ماکران نماینده میاندورود در هفته بیستم لیگ برتر مازندران مهمان تیم سد نکا بود که در نهایت بازی با نتیجه تساوی سه بر سه به پایان رسید.

در این بازی و در همان دقایق ابتدایی تیم شهدای ماکران موفق به گلزنی شد اما ده دقیقه بعد تیم میزبان آن را جبران کرد ولی این پایان کار در نیمه اول نبود و تیم مهمان توانست یک گل دیگر وارد دروازه میزبان خود کند و با اخراج یک بازیکن از تیم میزبان شرایط به خوبی به نفع نماینده میاندورود پیش می رفت.

با شروع نیمه دوم و در دقیقه 51 شهدا ماکران میاندورود گل سوم را هم به ثمر رساند و به کسب سه امتیاز خارج از خانه نزدیک تر شده بود.

اما بازی با حملات تیم میزبان ادامه پیدا کرد و با وجود یک یار کمتر موفق شد در دقایق 65 و 83 دو گل به ثمر برساند و از یک شکست حتمی فرار کند.

با این نتیجه تیم شهدای ماکران با 41 امتیاز همچنان در صدر جدول لیگ برتر مازندران قرار دارد.مطالب مرتبط با : تغییر پیروزی با تساوی با وجود یک یار بیشتر
دیدگاه شما در مورد : تغییر پیروزی با تساوی با وجود یک یار بیشتر

تغییر پیروزی با تساوی با وجود یک یار بیشتر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ