• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17243 - تاریخ انتشار : سه شنبه 08 دی 1394 - ساعت: 11:40

چاپ
زیاده خواهی‌های امروز استکبار جهانی از فتنه 88 نشأت گرفته است/ بصیرت و ولایت‌مداری تنها راه علاج و عبور از انواع فتنه‌ها

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندورود:

زیاده خواهی‌های امروز استکبار جهانی از فتنه 88 نشأت گرفته است/ بصیرت و ولایت‌مداری تنها راه علاج و عبور از انواع فتنه‌ها


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندورود گفت: زیاده خواهی‌های امروز استکبار جهانی از فتنه 88 نشأت گرفته بوده و تحریم‌های ناعادلانه امروز دنیای استکبار از سوی فتنه‌گران است.

به گزارش میانخبر، حسین جناسمی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با بیان اینکه حماسه ۹ دی بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی بود که تمام دشمنان نظام را ناکام گذاشت، اظهار کرد: : در واقع 9 دی شروع یک حرکت و فرهنگ بود و روز عزت خواهی ملت ایران بوده، روزی که بصیرت واقعی در ملت بزرگ ایران پدیدار شد و مردم با جمعیتی میلیونی به میدان آمدند و به ندای نائب امام زمان(عج) لبیک گفتند.

وی افزود: فتنه در ایران انجام شد اما سران فتنه در خارج از مرزها و در کاخ سفید بودند که این برنامه‌ها خود توطئه شوم دشمن علیه کشور ما را نشان می‌داد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندورود با تاکید بر اینکه مردم با شعار"هیهات من الذله " درآن تاریخ به همه نشان دادند تا زمانی که سران فتنه توبه نکنند آنها را نخواهند بخشید، خاطرنشان کرد: دشمنان با قانون شکنی، عدم تمکین به قانون، برهم زدن امنیت و آسایش مردم سعی در براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران داشته که این هدف شوم آن با بصیرت و بینش عمیق رهبرمعظم انقلاب اسلامی و هوشیاری مردم، خنثی شد.

جناسمی بیان کرد: مردم پیروز میدان شدند و در این میان عرق شرم، بر چهره کسانی نشست که با بی‌بصیرتی و چشم بستن بر روی حقایق بیش از هشت ماه کشور را درالتهاب فرو بردند و آب به آسیاب دشمن ریختند و خسارت مالی و جانی را بر کشور تحمیل کردند.

وی تصریح کرد: زیاده خواهی‌های امروز استکبار جهانی از فتنه 88 نشأت گرفته بوده و تحریم‌های ناعادلانه امروز دنیای استکبار از سوی فتنه‌گران است.

این مسئول یادآور شد: اکنون دشمن چشم به انتخابات ما دوخته و می‌خواهد در مراکز تصمیم‌گیری و تصمیم سازی ما نفوذ کند، بنابراین مردم باید هوشیار باشند و نماینده‌ای را انتخاب که با درد مردم آشنا و قانون‌مدار باشد، منافع ملی را بر منافع شخصی ترجیح دهد و با شهامت و ایستادگی در مقابل نفوذ دشمن از آرمان‌های امام و شهدا دفاع کند.

جناسمی گفت: نماینده منتخب مردم باید در تراز انقلاب اسلامی باشد و همانند رزمندگان اسلام که هشت سال با دست خالی در برابر استکبار ایستادند، بتواند حتی با دست خالی، بدخواهان نظام را به زانو درآورد.

وی بیان کرد: امروز مردم نشان دادند در حمایت از حسین زمان خود، تا آخرین قطره خون خود با استکبار و دست نشانده‌هایش مبارزه خواهند کرد.

فرمانده سپاه میاندورود یادآور شد: آنچه که همه مردم باید بدانند آن است که بصیرت و ولایت‌مداری تنها راه علاج و عبور از انواع فتنه‌ها بوده و همه ما باید با اقتدا به ولی امر مسلمین، امام خامنه‌ای، پشت سر ولایت‌فقیه باشیم تا آسیبی به نظام و انقلاب ما نرسد.مطالب مرتبط با : زیاده خواهی‌های امروز استکبار جهانی از فتنه 88 نشأت گرفته است/ بصیرت و ولایت‌مداری تنها راه علاج و عبور از انواع فتنه‌ها
دیدگاه شما در مورد : زیاده خواهی‌های امروز استکبار جهانی از فتنه 88 نشأت گرفته است/ بصیرت و ولایت‌مداری تنها راه علاج و عبور از انواع فتنه‌ها

زیاده خواهی‌های امروز استکبار جهانی از فتنه 88 نشأت گرفته است/ بصیرت و ولایت‌مداری تنها راه علاج و عبور از انواع فتنه‌ها تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ