• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17259 - تاریخ انتشار : سه شنبه 08 دی 1394 - ساعت: 22:39

چاپ
9 دی کمتر از 22 بهمن نیست/ مسئولان فتنه‌های پشت پرده را برای نسل جوان جامعه بیان کنند

امام جمعه میاندورود:

9 دی کمتر از 22 بهمن نیست/ مسئولان فتنه‌های پشت پرده را برای نسل جوان جامعه بیان کنند


امام جمعه میاندورود گفت: همه مسئولان موظف هستند نسبت به حماسه 9 دی برای نسل جوان و نوجوان روشنگری کنند و فتنه‌های پشت پرده را برای نسل جوان جامعه بیان کنند

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام رضا محمدنسب در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، با بیان اینکه 9 دی روز تجلی امت با رهبری بوده است، اظهار کرد: در این روز مردم آگاه و فهیم ایران با حضور خود تمام نقشه‌های فتنه‌گران را نقش بر آب کردند.

وی افزود: مردم ایران بار دیگر ثابت کردند که از مسیر انقلاب نه تنها که منحرف نشدند بلکه از اول انقلاب ثابت قدم‌تر هستند و اجازه نفوذ دشمنان را به کشور خود نمی‌دهند و هر کس تعرضی به ارزش‌های انقلاب و مقدسات کند مردم مشت محکمی بر دهان آنها خواهند زد.

امام جمعه میاندورود 9 دی را انقلاب سوم نامید و گفت: 9 دی را باید مانند 22 بهمن و 13 آبان زنده نگه داریم و حماسه 9 دی که روز بصیرت و تجلی میثاق امت با رهبری است باید زنده نگه داشته شود تا مردم همیشه مسیر درست را طی کنند.

محمدنسب تصریح کرد: همه مسئولان موظف هستند نسبت به حماسه 9 دی برای نسل جوان و نوجوان روشنگری کنند و فتنه‌های پشت پرده را برای نسل جوان جامعه بیان کنند که با هوشیاری رهبری و بصیرت و حضور به هنگام مردم توانست تمام نقشه‌های فتنه‌گران را نقش بر آب کند.

وی در پایان بیان کرد: 9 دی باعث بصیرت افزایی قشر جوان و نوجوان جامعه ما می‌شود تا از مسیر انقلاب منحرف نشود.مطالب مرتبط با : 9 دی کمتر از 22 بهمن نیست/ مسئولان فتنه‌های پشت پرده را برای نسل جوان جامعه بیان کنند
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • چهار شنبه 09 دی 1394 - 23:38 مسعودی

    دست هرچه فتنه گر را قطع خواهیم کرد...یاعلی

    پاسخ به نظر
    + 1 - 0
دیدگاه شما در مورد : 9 دی کمتر از 22 بهمن نیست/ مسئولان فتنه‌های پشت پرده را برای نسل جوان جامعه بیان کنند

9 دی کمتر از 22 بهمن نیست/ مسئولان فتنه‌های پشت پرده را برای نسل جوان جامعه بیان کنند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ