• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17260 - تاریخ انتشار : سه شنبه 08 دی 1394 - ساعت: 23:07

چاپ
بازهم سه راهی پاسگاه گهرباران حادثه آفرید+ عکس

بازهم سه راهی پاسگاه گهرباران حادثه آفرید+ عکس


باز هم سه راهی پاسگاه گهرباران شاهد حادثه بود و یک دستگاه کامیون با خروج از جاده به دیواره اردوگاه تربیتی آیت الله خامنه‌ای برخورد کرد.

به گزارش میانخبر، صبح امروز در سه راهی پاسگاه ساحلی گهرباران یک دستگاه کامیون به‌دلیل مه آلود بودن هوا و نداشتن دید کافی به دیوار اردوگاه فرهنگی تربیتی آیت‌الله خامنه‌ای برخورد کرد که در این برخورد راننده کامیون زخمی و دیوار این اردوگاه تخریب شد.

یکی از اهالی منطقه در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، اظهار کرد: این سه راه که از سمت راست به نیروگاه شهید سلیمی نکا و از سمت چپ به شرکت پره‌های گهرباران و ولوجا و امتداد آن به روستای تازه آباد سپاه راه دارد به‌دلیل نداشتن علایم رانندگی و دید کافی باعث بروز چنین حوادثی می‌شود.

وی افزود: این برای چندمین مرتبه است که چنین اتفاقی می‌افتد و هیچ یک از نهاده و ارگان‌های دولتی و یا شخصی راهکار و یا تدبیری برای این حادثه‌ها پیش‌بینی نکرده تا از این حوادث جلوگیری به‌عمل بیاید. مطالب مرتبط با : بازهم سه راهی پاسگاه گهرباران حادثه آفرید+ عکس
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • چهار شنبه 09 دی 1394 - 23:43 میاندورودی

    گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من/ آنچه به جایی نرسد فریاد است!!! ای جان برار،ته قلم دور! این جماعت جه هیچ کاری پیش نشوونه!

    پاسخ به نظر
    + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : بازهم سه راهی پاسگاه گهرباران حادثه آفرید+ عکس

بازهم سه راهی پاسگاه گهرباران حادثه آفرید+ عکس تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ