• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17315 - تاریخ انتشار : شنبه 12 دی 1394 - ساعت: 10:49

چاپ
سنگ بنای وزارت ورزش، هیئت‌ها و فدارسیون‌ها هستند/ شهرستان نیاز به برنامه‌های فرهنگی دارد/ شورای خیرین در میاندورود تشکیل شود

در نشست روسای هیئت های ورزشی میاندورود با مدیرکل ورزش و جوانان مطرح شد؛

سنگ بنای وزارت ورزش، هیئت‌ها و فدارسیون‌ها هستند/ شهرستان نیاز به برنامه‌های فرهنگی دارد/ شورای خیرین در میاندورود تشکیل شود


نشست روسای هیئت‌های ورزشی میاندورود با مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در سالن جلسات فرمانداری میاندورود برگزار شد.

به گزارش میانخبر، مختار مهدوی در جلسه روسای هیئت‌های ورزشی شهرستان میاندورود با مدیرکل ورزش و جوانان میاندورود با بیان اینکه 25 هیئت ورزشی در شهرستان با همه مشکلاتی که وجود دارد در حال فعالیت هستند، اظهار کرد: هیچ‌گاه نداشتن‌ها را بهانه قرار نمی‌دهند و کاستی‌ها را بهانه‌ای برای تلاش نکردن نمی‌دانند.

وی افزود: سالن ورزشی ولوجا با پیشرفت فیزیکی 90 درصد آماده تکمیل است و امیدواریم در دهه فجر به بهره‌برداری برسد.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود از تشکیل هیئت بسکتبال در شهرستان خبر داد و گفت: هیئت فوتبال و کشتی را که دچار مشکلات شده بودند ساماندهی کردیم.

مهدوی بیان کرد: با تشکیل هیئت بدمینتون در شهرستان توانستیم میزبان رنکینگ بانوان کشور باشیم.

وی ادامه داد: سه تیم از میاندورود در سوپر لیگ فوتسال استان حاضر هستند و تیم فوتبال ما در صدر جدول لیگ برتر استان قرار دارد.

این مسئول با بیان اینکه از کمترین امکانات سخت‌افزاری در شهرستان محروم هستیم، اضافه کرد: شهر سورک با داشتن قریب به 10 هزار نفر جمعیت از داشتن یک سالن استاندار محروم است.

مهدوی یادآور شد: داور میاندورودی در لیگ برتر فوتبال کشور در حال قضاوت است.

حبیب حسین‌زادگان در دیدار با روسای هیئت‌های ورزشی میاندورود با بیان اینکه دیدار با روسای هیئت‌ها در شهرستان‌ها از برنامه‌های ما است، اظهار کرد: در این دیدار سعی می‌شود سخنان و مشکلات شنیده شود و برای حل موضوعات، اقدامات لازم انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه هیئت‌های ورزشی بازوی توانمند اداره کل ورزش و جوانان هستند، افزود: سنگ بنای وزارت ورزش، هیئت‌ها و فدارسیون‌ها هستند و اگر تلاش هیئت‌های ورزشی نباشد ما حرفی برای گفتن نداریم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نیروی انسانی را یکی از گران‌بهاترین سرمایه‌های یک کشور دانست و گفت: میاندورود از نطر داشتن نیروی انسانی دارای قابلیت‌های خوبی است.

حسین‌زادگان تصریح کرد: اگر نیروی توانمند در شهرستان وجود داشته باشد با برنامه‌ریزی و مدیریت می‌توان آن را به نتیجه رساند و به موفقیت دست پیدا کرد.

وی راندمان کاری هیئت‌های ورزشی شهرستان را خوب بیان کرد و افزود: از این ظرفیت باید استفاده کرد و هیئت‌های ورزشی راندمان خود را منعکس کنند.

این مسئول بر افزایش فعالیت‌های فرهنگی تاکید کرد و گفت: شهرستان نیاز به برنامه‌های فرهنگی دارد و به‌ویژه در روستاها این برنامه‌های بیشتر احساس می‌شود.

حسین‌زادگان با بیان اینکه نگاه دولت استفاده از مشارکت مردم و خیرین است، اضافه کرد: شورای خیرین استان شکل گرفته است و در میاندورود نیز باید تشکیل شود که می‌تواند کمک خوبی برای پیشبرد برنامه‌ها باشد.

وی ادامه داد: پروژه‌های که در شهرستان نیمه کاره است و نتوانست تخصیص منابع بگیرد اگر بتوانیم از ظرفیت خیرین استفاده کرد اداره کل آمادگی آن را دارد که آن را به شورای خیرین واگذار کند و امتیازات آن را نیز خودشان در اختیار بگیرند.

مسئول هیئت معلولان و جانبازان میاندورود نیز در این نشست با بیان اینکه نزدیک به 500 جانباز و معلول در شهرستان داریم اما هیچ امکاناتی برای ورزش کردن آنها وجود ندارد، خاطرنشان کرد: میاندورود در زمینه ورزش معلولین دارای ظرفیت‌های خوبی است و چند قهرمان در سطح کشوری و جهانی دارد اما از کمترین امکانات در شهرستان بی‌بهره هستیم.

وی افزود: اگر امکانات وجود داشته باشد ما حداقل 6 قهرمان جهان تحویل خواهیم داد اما به‌دلیل نبود امکانات، ورزشکاران ما مجبور هستند با صرف هزینه به شهرهای اطراف مراجعه کنند و یا پیشنهاد شرکت در مسابقه از شهرستان‌های دیگر را قبول کنند.مطالب مرتبط با : سنگ بنای وزارت ورزش، هیئت‌ها و فدارسیون‌ها هستند/ شهرستان نیاز به برنامه‌های فرهنگی دارد/ شورای خیرین در میاندورود تشکیل شود
دیدگاه شما در مورد : سنگ بنای وزارت ورزش، هیئت‌ها و فدارسیون‌ها هستند/ شهرستان نیاز به برنامه‌های فرهنگی دارد/ شورای خیرین در میاندورود تشکیل شود

سنگ بنای وزارت ورزش، هیئت‌ها و فدارسیون‌ها هستند/ شهرستان نیاز به برنامه‌های فرهنگی دارد/ شورای خیرین در میاندورود تشکیل شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ