• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17327 - تاریخ انتشار : شنبه 12 دی 1394 - ساعت: 16:45

چاپ
جوانان با ورزش از آسیب‌های اجتماعی در امان می‌مانند

امام جمعه میاندورود:

جوانان با ورزش از آسیب‌های اجتماعی در امان می‌مانند


امام جمعه میاندورود، گفت: همه ما باید تلاش کنیم تا جوانان که روحیه نشاط و شادابی دارند از آسیب‌های اجتماعی در امان بمانند.

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام رضا محمدنسب در جمع روسای هیئت‌های ورزشی میاندورود و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با تبریک به مناسب فرارسیدن ولادت حضرت محمد(ص) و امام صادق(ع)، اظهار کرد: دین اسلام دین نشاط و شادابی است و این نشاط و شادابی با فعالیت‌های جسمی و رحی فراهم می‌شود.

وی افزود: فعالیت‌های جسمی همین ورزش است و بعد نشاط روحی انجام عبادات و تکالیف دینی است.

امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: همه ما باید تلاش کنیم تا جوانان که روحیه نشاط و شادابی دارند از آسیب‌های اجتماعی در امان بمانند.

محمدنسب با اشاره به اینکه جوانان کشور ما از استعدادهای خوبی برخوردار هستند، تصریح کرد: جوانان فطرتا گرایش به سمت ارزش‌ها دارند و برنامه‌های جمعی را بیشترعشق و علاقه نشان می‌دهند و هر جا برنامه جمعی است حضور همه اقشار جامعه به‌‍خصوص جوان و نوجوانان پررنگ‌تر است و در این زمینه مسئولیت مسئولان زیاد است.

وی با بیان اینکه میاندورود بسیاری از پارامترهای شهرستانی را ندارد، ادامه داد: اگر موانعی وجود دارد و ما مطلع شویم قطعا کمک خواهیم کرد.

این مسئول به وجود استعدادهای بالقوه در شهرستان اشاره کرد و گفت: با وجود این استعدادها بهره آن را شهرستان نمی‌برد.

محمدنسب بیان کرد: در این شهرستان فضایی همدلی فراهم است و اجازه نمی‌دهیم مدیری را به‌خاطر سلایقش تضعیف کنند؛ همه آنها فرزند انقلاب هستند و دارند به وظیفه خود عمل می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان خودشان هم ورزش کنند، اظهارکرد: هر روز صبح بعد نماز حداقل 20 دقیقه پیاده‌روی می‌کنم.

امام جمعه میاندورود در پایان بهترین پیشگیری که جوانان ما به سمت اعتیاد و ناهنجاری‌های اجتماعی نروند و مسئولیت‌پذیر باشند را ورزش دانست.مطالب مرتبط با : جوانان با ورزش از آسیب‌های اجتماعی در امان می‌مانند
دیدگاه شما در مورد : جوانان با ورزش از آسیب‌های اجتماعی در امان می‌مانند

جوانان با ورزش از آسیب‌های اجتماعی در امان می‌مانند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ