• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17386 - تاریخ انتشار : یکشنبه 13 دی 1394 - ساعت: 18:05

چاپ
مجتمع فرهنگی از مهمترین نیازهای شهرستان است

فرماندار میاندورود:

مجتمع فرهنگی از مهمترین نیازهای شهرستان است


فرماندار میاندورود ساخت مجتمع فرهنگی را مهمترین نیاز شهرستان دانست و گفت: به‌دلیل نداشتن مجتمع فرهنگی اگر مناسبت و یا برنامه فرهنگی در شهرستان داشته باشیم دچار مشکل هستیم.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری در جلسه شورای اداری میاندورود با بیان اینکه امام(ره) برای بیرون راندن رژیم پهلوی از همه مردم با سلایق مختلف کمک گرفت، اظهار کرد: اگر امروز شیخ نمر را به شهادت می‌رسانند به‌دلیل ندای انقلاب اسلامی است.

وی افزود: هر روز که سن و سال نظام ما بیشتر می‌شود به همان میزان مقتدرتر و توانمندتر می‌شود.

فرماندار میاندورود خاطرنشان کرد: اگر امروز رئیس جمهور با صلابت در رابطه با موشک‌های دوربرد سخن می‌گوید قطعا با این فرهنگ دینی که مردم دارند مقتدرانه در برابر استکبار سخن می‌گویند.

قادری حضور پرشور در انتخابات را یکی از موضوعاتی دانست که نظام ما را در عرصه بین‌المللی مقتدرتر می‌کند تصریح کرد: انتخابات در10 ساعت برگزار می‌شود اما حضور مردم در پای صندوق رای و نظری که می‌دهند باعث به زانو درآمدن دشمن می‌شود.

وی با بیان اینکه سعی کردم اصل بی‌طرفی را رعایت کنم و هر کسی که از این صندوق خارج می‌شود اطاعات کنیم، اضافه کرد: وظیفه ما آماده شدن برای این روز مهم است.

این مسئول خطاب به مدیران شهرستان گفت: مدیران درخصوص انتخابات اظهارنظر نکنند و تنها مردم را برای حضور در پای صندوق رای تشویق کنند.

قادری با اشاره به درپیش بودن ایام دهه مبارک فجر، بیان کرد: کمیته‌های 19 گانه را تشکیل دادیم و مسئولیت روسای کمیته‌ها و وظایف و پروژه‌هایی که باید افتتاح شود را مشخص کردیم.

وی تاکید کرد: فضاسازی در سطح شهر و روستا انجام شود و این فضاسازی را مختص به یک ارگان یا سازمان ندانید و همه باید در این زمینه تلاش کنند.

رئیس شورای تامین میاندورود حضور در نماز جمعه را یکی از وظایف اداری مدیران دانست و تاکید کرد: ادارات، امام جماعت داشته باشند و نماز جماعت در ادارات جدی گرفته شود.

قادری با بیان اینکه همه پروژه‌های عمرانی شهرستان دارای اولویت هستند، افزود: براساس نیازمندی‌های شهرستان بعضی از پروژه‌ها باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

وی ساخت مجتمع فرهنگی را مهمترین نیاز شهرستان دانست و گفت: به‌دلیل نداشتن مجتمع فرهنگی اگر مناسبت و یا برنامه فرهنگی در شهرستان داشته باشیم دچار مشکل هستیم.

فرماندار میاندورود در پایان اظهار کرد: در تقسیم اعتبارات سال جاری برای ساخت مجتمع فرهنگی که زمین آن از قبل اهدا شده بود 300 میلیون تومان اختصاص دادیم.مطالب مرتبط با : مجتمع فرهنگی از مهمترین نیازهای شهرستان است
دیدگاه شما در مورد : مجتمع فرهنگی از مهمترین نیازهای شهرستان است

مجتمع فرهنگی از مهمترین نیازهای شهرستان است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ