• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17387 - تاریخ انتشار : یکشنبه 13 دی 1394 - ساعت: 18:30

چاپ
انتخابات بهترین صحنه برای به نمایش گذاشتن همدلی و همزبانی است

امام جمعه میاندورود:

انتخابات بهترین صحنه برای به نمایش گذاشتن همدلی و همزبانی است


امام جمعه میاندورود گفت: در اسفندماه دو انتخابات در پیش داریم و این انتخابات بهترین صحنه برای به نمایش گذاشتن همدلی و همزبانی است.

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام محمدنسب امروز در جلسه شورای اداری میاندورود با تسلیت شهادت شیخ نمر و محکوم کردن جنایت آل صعود، اظهارکرد: امیدواریم این حادثه زمینه‌ساز سقوط آل‌صعود و روی کارآمدن انقلاب ناب محمدی باشد.

وی با اشاره به در پیش بودن دهه مبارک فجر، افزود: در اسفندماه دو انتخابات در پیش داریم و این انتخابات بهترین صحنه برای به نمایش گذاشتن همدلی و همزبانی است.

امام جمعه میاندورود با تاکید بر اینکه در این انتخابات وظیفه ما سنگین است، خاطرنشان کرد: باید مردم را آگاهی دهیم که بهترین فرد را انتخاب کنند و کسانی که به مجلس خبرگان می‌روند مانند عمار و در مجلس شورای اسلامی مانند مدرس باشند و با تغییر چراغ دشمن تغییر رنگ ندهند.

محمدنسب بیان کرد: کسانی که روزی با رای ما وزیر و نماینده شدن امروز در لندن هستند به همین دلیل باید در انتخاب خود فرد اصلح که دارای تعهد و تخصص باشد را انتخاب کنیم و شایسته سالاری ملاک باشد.

وی با بیان اینکه امروز هر کاری می‌خواهیم انجام دهیم باید کار فرهنگی کرد، تصریح کرد: امام جمعه و نهاد نماز جمعه به تنهایی نمی‌توانند کار فرهنگی انجام دهند و باید همه دستگاه‌ها وارد صحنه شوند.

امام جمعه میاندورود در پایان خاطرنشان کرد: هر کاری بخواهیم انجام دهیم به‌خصوص کار اقتصادی باید کار فرهنگی انجام دهیم و اگر با وجود سرمایه نتوانستیم کار چندانی انجام دهیم به‌دلیل انجام ندادن کارهای فرهنگی است.مطالب مرتبط با : انتخابات بهترین صحنه برای به نمایش گذاشتن همدلی و همزبانی است
دیدگاه شما در مورد : انتخابات بهترین صحنه برای به نمایش گذاشتن همدلی و همزبانی است

انتخابات بهترین صحنه برای به نمایش گذاشتن همدلی و همزبانی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ