• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17484 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 16 دی 1394 - ساعت: 22:38

چاپ
افرادی نظیر شیخ نمر زیاد داریم/ نگرانی امریکا به‌خاطر تهدید شدن آل‌سعود است

امام جمعه میاندورود:

افرادی نظیر شیخ نمر زیاد داریم/ نگرانی امریکا به‌خاطر تهدید شدن آل‌سعود است


امام جمعه میاندورود گفت: اگر امریکا ابراز نگرانی کرده است به‌خاطر شهادت شیخ نمر نیست بلکه از تهدید شدن آل‌سعود و طرفدارانش می‌ترسد.

به گزارش میانخبر، حجت السلام رضا محمدنسب عصر امروز در مراسم گرامیداشت شهادت آیت‌الله نمر در مسجد جامع شهر سورک با بیان اینکه خداوند بازاری دارد و آن میدان مبارزه حق و باطل است، اظهار کرد: خداوند خریدار جان مومنین و مال آنها است و درعوض بهشت را عطا می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه از خلقت آدم تا روز قیامت همیشه حق و باطل در حال درگیری و مبارزه هستند، افزود: همیشه حق و باطل با هم مبارزه می‌کردند و باطل گاهی به ظاهر غلبه می‌کرد اما حق از بین نمی‌رفت و استمرار داشت و چراغ راه همه انسان‌های آزادی خواه بوده و هست.

امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: دشمنان قسم خورده اسلام هر روز با شیوه‌های مختلف در تمام جبهه‌های سیاسی، اقتصادی، نظامی و فرهنگی با اسلام می‌جنگند و اگر در یک جبهه شکست خوردند در جبهه دیگر می‌خواهند بگویند ما هستیم.

محمدنسب تصریح کرد: دشمن برای از بین بردن انقلاب اسلامی ایران، جنگ‌های زیادی را به‌صورت مستقیم و نیابتی بر ما تحمیل کرد و امروز هم در سوریه و عراق و آل‌سعود در یمن این کار را کرده و در حال انجام جنایت است.

وی بیان کرد: استکبار فکر می‌کند با این کار نور اسلام ناب را می‌تواند خاموش کرد و بیداری اسلامی را از بین برد، اما آل‌سعود و اربابانش بدانند که خون آیت‌الله‌هایی مانند نمر که ریخته می‌شود مقاومت را بیشتر می‌کند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی با اشاره به ابراز نگرانی آمریکا از این اقدام عربستان، اضافه کرد: اگر امریکا ابراز نگرانی کرده است به‌خاطر شهادت شیخ نمر نیست بلکه از تهدید شدن آل‌سعود و طرفدارانش می‌ترسد.

محمدنسب ادامه داد: افرادی نظیر شیخ نمر زیاد داریم که خود را آماده برای جان‌سپاری کردند.

وی با تاکید بر اینکه مردم گول کسانی که شعار دموکراسی می‌دهند را نخورند، گفت: دست امریکا از آستین ال‌سعود بیرون زده است.

این مسئول با اشاره به مذاکرات ایران و گروه 5+1، اظهار کرد: بعضی می‌گفتند که مذاکره کنیم مشکلات حل می‌شود، می‌گفتند که مذاکره معجزه می‌کند، دیدند که دشمنی آمریکا بیشتر شده است.

محمدنسب خاطرنشان کرد: این است حقوق بشری که غربی‌ها و استکبار جهانی به مردم دنیا دارد عرضه می‌کند و اگر حقوق بشر این است ننگ بر این آزادی و حقوق بشر که آنها دارند شعارش را می‌دهند.

وی با بیان اینکه دشمن در کمین است و اگر در جنگ سخت موفق نشد به شکل نرم وارد می‌شود، افزود: دشمن وقتی در جنگ سیاسی و اقتصادی موفق نشد تدارک دیده است که ما را در صحنه سیاسی ضربه بزند و برای انتخابات برنامه‌های زیادی دارد.

محمدنسب یکی از هجمه‌های دشمن را به سوی شورای نگهبان بیان کرد که از این طریق سعی در ضربه زدن به انقلاب اسلامی را دارد، گفت: همه باید تن به قانون بدهیم و قانون محور باشیم.

وی یکی از برنامه‌های دشمن برای انتخابات را حضور پیدا نکردن مردم در صحنه بیان کرد و ادامه داد: دشمن به‌دنبال آن است که مردم کم شرکت کنند و اگر شرکت کردند مانند سال 88 آن را به کام مردم تلخ کنند.

این مسئول در ادامه اظهار کرد: امروز عده‌ای در داخل به‌عنوان مزدور و قلم به‌دست و عده‌ای در خارج می‌خواهند به هر شکلی شده این انتخابات را که مردم نفوذ و اقتدار سیاسی را به نمایش می‌گذارند زیر سوال ببرند.

امام جمعه میاندورود با تاکید بر اینکه توقع شهدا از ما حفظ این نظام است، بیان کرد: در 7 اسفند تلاش کنیم که مشارکت حداکثری و افراد شایسته و متخصص انتخاب شوند.مطالب مرتبط با : افرادی نظیر شیخ نمر زیاد داریم/ نگرانی امریکا به‌خاطر تهدید شدن آل‌سعود است
دیدگاه شما در مورد : افرادی نظیر شیخ نمر زیاد داریم/ نگرانی امریکا به‌خاطر تهدید شدن آل‌سعود است

افرادی نظیر شیخ نمر زیاد داریم/ نگرانی امریکا به‌خاطر تهدید شدن آل‌سعود است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ