• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17523 - تاریخ انتشار : جمعه 18 دی 1394 - ساعت: 16:09

چاپ
آل‌سعود به عاقبت خوش خدمتی صدام بیندیشد

امام جمعه میاندورود در خطبه‌های نماز جمعه:

آل‌سعود به عاقبت خوش خدمتی صدام بیندیشد


امام جمعه میاندورود گفت: آل‌سعود بداند این خوش خدمتی که به امریکا و اسرائیل می‌کند سرانجامش همان است که برای صدام اتفاق افتاد.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با بیان اینکه کسانی که انتخابات را برگزار می‌کنند باید حق الناس را رعایت کنند، اظهار کرد: حق مردم این است که افراد لایق و شایسته حضور پیدا کنند.

وی افزود: در دین اسلام و براساس مردم سالاری دینی افراد شایسته، لایق، امین توانمند، متعهد و متخصص باید انتخاب شوند و به میدان بیایند.

امام جمعه میاندورود با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری، تصریح کرد: کسانی که وارد مجلس خبرگان می‌شوند ابتدا باید اجتهاد و همچنین توان استنباط احکام الهی را داشته باشند.

محمدنسب با اشاره به اقدام عربستان در قطع رابطه با ایران، گفت: اگر فضا آماده بود در قضیه منا و قبل از آن ما می‌بایست این کار را می‌کردیم اما مسئولانی که می‌بایست متذکر می‌شدند، اقدامی انجام ندادند.

وی تاکید کرد: دستگاه دیپلماسی ما ضعیف عمل کرده است و باید به محض اینکه این عمل اتفاق افتاد ایران اقدام به قطع رابطه می‌کرد نه عربستان که کشوری پادشاهی است و دموکراسی در آن برقرار نیست.

این مسئول ادامه داد: اگر مجلس قوی و دستگاه اجرایی قوی‌تری داشتیم امروز این اتفاق نمی‌افتاد.

محمدنسب این اقدام عربستان را برای سرپوش گذاشتن شکست‌های خود در سوریه، عراق و یمن بیان کرد و افزود: خون شهید نمر باعث از بین رفتن حکومت آل‌سعود خواهد شد و آل‌سعود بداند این خوش خدمتی که به امریکا و اسرائیل می‌کند سرانجامش همان است که برای صدام اتفاق افتاد.

امام جمعه میاندورود در پایان خاطرنشان کرد: جنایت‌های عربستان مانند تشکیل داعش، ریختن بمب بر سر کودکان یمنی و به شهادت رساندن شیخ نمر به پشتوانه امریکا است.مطالب مرتبط با : آل‌سعود به عاقبت خوش خدمتی صدام بیندیشد
دیدگاه شما در مورد : آل‌سعود به عاقبت خوش خدمتی صدام بیندیشد

آل‌سعود به عاقبت خوش خدمتی صدام بیندیشد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ