• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17702 - تاریخ انتشار : دوشنبه 28 دی 1394 - ساعت: 23:14

چاپ
سیاست کلان کمیته امداد جذب کمک مردمی توسط خود مردم است

معاون کمیته امداد میاندورود:

سیاست کلان کمیته امداد جذب کمک مردمی توسط خود مردم است


معاون کمیته امداد میاندورود گفت: سیاست کلان کمیته امداد جذب کمک مردمی توسط خود مردم است.

به گزارش میانخبر، صبح امروز معاون و مسئول حمایت‌های کمیته امداد میاندورود با بازدید از مرکز نیکوکاری شهید عباسی سورک با اعضای هیئت عامل این موسسه دیدار کردند.

صادقی در این دیدار با بیان اینکه براساس نگرش مرکز نیکوکاری، مردم را تنها نیازمندان ندانیم، اظهار کرد: تلاش کنید تا مشکلات را ریشه‌یابی و در از بین بردن آن برنامه ریزی کنید.

معاون کمیته امداد میاندورود، افزود: کمیته امداد برای کمک به اقشار نیازمند که به جایی دسترسی ندارند و به حداقل‌ها نیازمند هستند تشکیل شده و مراکز نیکوکاری در جهت پیشبرد این اهداف شکل گرفته‌اند.

وی بیان کرد: امروز نوع خدمات و کارها متفاوت است و باید سعی کنید خود را با مسائل مختلف جامعه وقف دهید و بهترین اثربخشی را داشته باشید.

صادقی ادامه داد: در این راستا به منابع نیاز دارید که باید به شکل‌های مختلف تامین شود.

این مسئول با بیان اینکه اعتبارات دولتی در راستای پیشبرد اهداف کمیته امداد کافی نیست، تصریح کرد: برای اینکه خدمات ما نمود بیشتری داشته باشد نیاز به کمک خیرین به شکل‌های مختلف هستیم.

وی تاکید کرد: تلاش کمیته امداد برای هزینه منابع جمع شده در همان شهرستان است.

صادقی با اشاره به اینکه سیاست کلان کمیته امداد جذب کمک مردمی توسط خود مردم است، خاطرنشان کرد: در همین راستا کمیته امداد مراکز نیکوکاری را که معتمد و امین مردم هستند و می‌توانند کمک‌های منطقه را خوب جمع کنند و چون در همان منطقه هستند می‌توانند به نیازمندان واقعی کمک کنند را فعال کرده است.مطالب مرتبط با : سیاست کلان کمیته امداد جذب کمک مردمی توسط خود مردم است
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • دوشنبه 28 دی 1394 - 23:37 همشهری

    با سلام ان شالله خدا وند به همه خدمتگزاران این ملت و نظام خیر بدهد و ان شالله روح این شهید بزرگئار با روح شهدا یکربلا محشور گردد

    پاسخ به نظر
    + 4 - 3
دیدگاه شما در مورد : سیاست کلان کمیته امداد جذب کمک مردمی توسط خود مردم است

سیاست کلان کمیته امداد جذب کمک مردمی توسط خود مردم است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ