• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17775 - تاریخ انتشار : شنبه 03 بهمن 1394 - ساعت: 14:14

چاپ
جمع آوری یک میلیارد و 500 میلیون ریال زکات در 9 ماهه سال جاری

مدیر کمیته امداد میاندورود خبر داد

جمع آوری یک میلیارد و 500 میلیون ریال زکات در 9 ماهه سال جاری


مدیر کمیته امداد میاندورود از جمع آوری یک میلیارد و 500 میلیون ریال زکات در 9 ماهه سال جاری خبر داد.

به گزارش میانخبر، جسله ستاد زکات شهرستان میاندورود با حضور امام جمعه، مدیر کمیته امداد، معاون فرماندار و سایر اعضای شورای زکات شهرستان در محل کمیته امداد شهرستان برگزار شد.

مدیر کمیته امداد میاندورود در این جلسه مواردی از اهم فعالیت‌های کمیته امداد در بحث ساماندهی زکات واجب و مستحب در سطح شهرستان بیان و گزارشی از ًعملکرد این ستاد در طی دو سال گذشته ارائه کرد.

علی ابراهیمی با اعلام اینکه کمیته امداد به‌عنوان دبیر شورای زکات فعالیت‌های زیادی در جهت ساماندهی این امر داشته است، افزود: در 9 ماهه اول سال جاری بالغ بر یک میلیارد و500 میلیون ریال زکات در شهرستان میاندورود جمع‌آوری شده که در راستای رشد و توسعه نیازمندان منطقه و پروژه‌های عمرانی مصرف شده است.

حجت‌الاسلام رضا محمدنسب امام جمعه میاندورود نیز با اشاره به لزوم دقت و توجه بیشتر مسئولان ذیربط به فرهنگ سازی و آشنایی هرچه بیشتر افکار عمومی در خصوص احیای زکات واجب و مستحب و تاثیرات پرداخت زکات در رشد جامعه اسلامی و همچنین نقش و جایگاه زکات در اقتصاد اسلامی، اهتمام همه مسئولان و تلاش وافر اعضای شورای زکات شهرستان را در این راستا خواستار شد.

در این جلسه از زحمات و تلاش‌های مدیران و مسئولان شهرستان که در راستای رشد و توسعه مادی و معنوی نیازمندان تلاش می‌کنند تقدیر شد.مطالب مرتبط با : جمع آوری یک میلیارد و 500 میلیون ریال زکات در 9 ماهه سال جاری
دیدگاه شما در مورد : جمع آوری یک میلیارد و 500 میلیون ریال زکات در 9 ماهه سال جاری

جمع آوری یک میلیارد و 500 میلیون ریال زکات در 9 ماهه سال جاری تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ