• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17807 - تاریخ انتشار : یکشنبه 04 بهمن 1394 - ساعت: 16:01

چاپ
میاندورود نیازمند ساخت اماکن ورزشی و اتمام  طرح‌های ناتمام است/ ورزش سرمایه‌گذاری برای آینده

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود مطرح کرد

میاندورود نیازمند ساخت اماکن ورزشی و اتمام طرح‌های ناتمام است/ ورزش سرمایه‌گذاری برای آینده


رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود گفت: ظرفیت‌های مناسب ورزشی در میاندورود وجود دارد که باید با هماهنگی‌های مناسب برای ساخت اماکن ورزشی و اتمام طرح‌های ناتمام، گام‌های موثری برداشته شود.

به گزارش میانخبر، میاندورود مدت کمی است که به‌عنوان شهرستان مستقل بوده و قطع بر یقین در حوزه ورزشی دچار کمبودهایی است که توجه ویژه مسئولان را می‌طلبد تا شاهد پیشرفت در زمینه ورزشی باشیم.

قابلیت‌ها و ظرفیت‌های مناسبی برای توسعه در زمینه ورزشی در این شهرستان وجود دارد که باید در این راستا با هماهنگی‌های مناسب برای ساخت اماکن ورزشی و اتمام طرح‌های ناتمام گام‌های موثری برداشته شود تا رسیدن به اهداف مورد نظر به خوبی میسر شود.

ورزش موجب شادی و نشاط افراد در جامعه می‌شود و جامعه‌ای سالم است که نیروی انسان آن در جهت سلامتی خود کوشا باشد و لازمه آن ایجاد بستر مورد نظر است، زیرا هر چه در زمینه ورزشی هزینه شود نتیجه آن به خوبی قابل مشاهده خواهد بود.

مختار مهدوی با اشاره به اهمیت مقوله ورزش، اظهار کرد: ورزش باعث شادابی، نشاط و سلامتی خواهد شد و شهروندان میاندورودی نیز باید با جدی گرفتن مقوله سلامتی و پرداختن به آن برای ایجاد یک زندگی شاد و سالم تلاش کنند، زیرا توجه به امر ورزش به نوعی سرمایه‌گذاری برای آینده است.

وی بیان کرد: میاندورود دارای دو استخر در شهر سورک و روستای زیدسفلی است که با برنامه ریزی‌های انجام شده در حال ساخت و ساز بوده تا مشکلاتی که در زمینه نبود استخر در این شهرستان وجود دارد، برطرف شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود با بیان اینکه مجموعه ورزشی امیرالمومنین(ع) روستای اسرم فاقد کفپوش مناسب بود، خاطرنشان کرد: این سالن دارای 800 متر زیربنا است که با اعتباراتی از سوی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، مساعدت نمایندگان مجلس و دهیاری و شورای اسلامی روستای اسرم، با اعتباری بالغ بر 600 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

مهدوی ایجاد تیم استقلال میاندورود را یکی از افتخارات این شهرستان دانست و اضافه کرد: این موضوع از گذشته مانند یک رویا بود اما با تلاش‌های انجام شده موفق شدیم تا تیم استقلال میاندوورد در لیگ دسته سوم تشکیل دهیم تا این نماینده میاندوورد بتوانند در زمینه ورزشی نقش آفرینی کند.

این مسئول با بیان اینکه ورزش کشتی در میاندورود اهمیت زیادی دارد و افراد سرشناسی برای آن زحمات زیادی کشیدند، گفت: ورزش کشتی در شهر سورک، روستای دارابکلا و لالیم یکی از افتخارات میاندورود محسوب می‌شود که افراد سرشناسی در آن نقش آفرین بودند.

وی به فعالیت بانوان و ارتقای سطح ورزشی تأکید کرد و افزود: فعالیت بانوان در حوزه های مختلف ورزشی از جمله والیبال، تکواندو، ژیمناستیک بسیار چشمگیر بوده و باید با تمام توان برای ارتقای سطح آنها و ایجاد بستر مناسب تلاش کنیم.

مهدوی در پایان گفت: باید به سمتی گام برداریم که همه مشتاق ورزش باشند و به اهمیت آن پی ببرند و در این زمینه رسانه‌ها نقش مهمی در تقویت نگاه مردم به ورزش دارند.مطالب مرتبط با : میاندورود نیازمند ساخت اماکن ورزشی و اتمام طرح‌های ناتمام است/ ورزش سرمایه‌گذاری برای آینده
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پنج شنبه 08 بهمن 1394 - 11:47 دارابی

    اقای مهدوی ما هنوز منتظره وعده شما هستیم کفپوش سالن دارابکلا

    پاسخ به نظر
    + 0 - 0
دیدگاه شما در مورد : میاندورود نیازمند ساخت اماکن ورزشی و اتمام طرح‌های ناتمام است/ ورزش سرمایه‌گذاری برای آینده

میاندورود نیازمند ساخت اماکن ورزشی و اتمام  طرح‌های ناتمام است/ ورزش سرمایه‌گذاری برای آینده تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ