• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17808 - تاریخ انتشار : دوشنبه 05 بهمن 1394 - ساعت: 00:49

چاپ
وجود بیش از 24 هزار نسخه کتاب در کتابخانه‌های میاندورود

مدیر کتابخانه‌های عمومی میاندورود خبر داد

وجود بیش از 24 هزار نسخه کتاب در کتابخانه‌های میاندورود


مدیر کتابخانه‌های عمومی میاندورود از وجود بیش از 24 هزار نسخه کتاب در کتابخانه‌های میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر، چهارمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی و کمیته نهضت مطالعه مفید شهرستان میاندورود با حضور امام جمعه، معاون فرماندار، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه، معاون فرهنگی سپاه و سایر اعضای کتابخانه‌های میاندورود در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی میاندورود در این جلسه مواردی از اهم فعالیت کتابخانه‌های میاندوورد که شامل تعداد اعضای جدید، منابع ورودی اعم از کتاب و نشریات، برنامه‌های فرهنگی اجرا شده را طی دو ماه گذشته ارائه کرد.

محمد طالبی اسبوئی با اشاره به برنامه‌های فرهنگی اجرا شده در سطح کتابخانه‌های این شهرستان، اظهار کرد: این برنامه های فرهنگی شامل مسابقات نقاشی و رنگ، پیاده روی دوستان و بچه‌های کتاب، برنامه‌های قصه‌خوانی و کتابخوانی برگزار شد.

وی به ثبت نام اعضای جدید در کتابخانه‌های این شهرستان اشاره کرد و گفت: تعداد 660 نفر به‌عنوان اعضای جدید در کتابخانه‌های میاندورود ثبت نام کردند که در مجموع بالغ بر هزار و 75 نفر عضو هستند.

این مسئول فرهنگی خاطرنشان کرد: تعداد کتاب در کتابخانه‌های این شهرستان بالغ بر هجده هزار و 246 عنوان و 24 هزار و 573 نسخه وجود دارد که در منابع جدید یک هزار و 100 عنوان و هزار و 300 نسخه اضافه شد که در این میان نشریات در 85 عنوان و 140 نسخه است.

وی در پایان گفت: باید در حوزه برنامه‌های فرهنگی اقدامات موثری انجام شود و از خیرین روستای اسرم و دارابکلا که در اجرا و تکمیل کتابخانه‌های این روستا تلاش کردند، کمال تقدیر و تشکر را داریم.مطالب مرتبط با : وجود بیش از 24 هزار نسخه کتاب در کتابخانه‌های میاندورود
دیدگاه شما در مورد : وجود بیش از 24 هزار نسخه کتاب در کتابخانه‌های میاندورود

وجود بیش از 24 هزار نسخه کتاب در کتابخانه‌های میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ