• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17860 - تاریخ انتشار : شنبه 10 بهمن 1394 - ساعت: 23:11

چاپ
برنامه های دهه فجر میاندورود اعلام شد

معاون فرماندار میاندورود خبر داد

برنامه های دهه فجر میاندورود اعلام شد


معاون فرماندار میاندورود از اجرای برنامه‌های بزرگداشت دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش میانخبر، علی غلامیان در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با اشاره به اهمیت برنامه‌های دهه مبارک فجر، اظهار کرد: مرور واقعیت ‌های این تجربه انقلابی در دنیا منحصر به فرد بوده که با ورود امام خمینی (ره) در 12 بهمن رقم خورد و استمرار آن با پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن ادامه پیدا کرد.

وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی با تکیه بر حضور پرشور مردم در عرصه‌های مختلف نظام شکل گرفت، تصریح کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی با تکیه بر رشادت‌های قشرهای مختلف مردم در هشت سال جنگ دفاع مقدس و انقلاب شکل گرفته است.

معاون فرماندار میاندورود دستاوردهای انقلاب اسلامی را طی 37 سال پیروزی مهم و ضروری دانست و افزود: پیشرفت علمی و اجتماعی به پشتوانه وحدت و یکپارچگی در انقلاب شکل گرفت که نشان از حمایت و حضور مردم دارد.

غلامیان به برنامه‌های دهه مبارک فجر اشاره کرد و گفت: 120 برنامه متنوع در این ایام در نظر گرفته شد که با برنامه ریزی‌های انجام شده در صدد هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن این مراسم هستیم که از این تعداد 15 پروژه اجرایی نیز جزو برنامه‌های شاخص در نظر گرفته شده است.

وی تأکید کرد: همه نهادها و دستگاه‌های اجرایی موظف هستند که با همکاری و هماهنگی‌های به‌عمل آمده در انجام وظایف خود کوشا باشند.

این مسئول با اشاره به زمان راهپیمایی 22 بهمن، خاطرنشان کرد: این راهپیمایی در روز پنجشنبه ساعت 10 صبح از مقابل شهرداری سورک تا میدان امام حسین (ع) برگرار می‌شود که ایستگاه‌های صلواتی نیز در مسیر برپا می‌شود.مطالب مرتبط با : برنامه های دهه فجر میاندورود اعلام شد
دیدگاه شما در مورد : برنامه های دهه فجر میاندورود اعلام شد

برنامه های دهه فجر میاندورود اعلام شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ