• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17868 - تاریخ انتشار : یکشنبه 11 بهمن 1394 - ساعت: 09:37

چاپ
مراسم نمادین ورود امام راحل (ره) در فرودگاه دشت ناز برگزار می‌شود

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میاندورود خبر داد

مراسم نمادین ورود امام راحل (ره) در فرودگاه دشت ناز برگزار می‌شود


مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میاندورود از برگزاری مراسم نمادین ورود امام راحل (ره) در فرودگاه دشت ناز خبر داد.

به گزارش میانخبر، مصطفی طیبی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر به مناسبت سی و هفتمین پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: مردم همه ساله در طول این پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با شور و نشاط، ایام مبارک دهه فجر را گرامی داشته و این انقلاب به رهبری حضرت امام خمینی(ره) بنیان گذاری شد که در طول این 37 سال همچنان الگویی برای کشورهای جهان است.

وی با بیان اینکه در طول این سال شاهد بودیم که دشمنان با شیوه‌های مختلف در صدد ضربه زدن و کوچک شمردن انقلاب اسلامی هستند، تصریح کرد: دشمنان ملت ایران جشن‌های پیروزی انقلاب را رصد می‌کنند و در تلاش برای تخریب نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، در حالی که همه ساله به ارزش و جایگاه این پیروزی افزوده‌تر می‌شود.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میاندورود خاطرنشان کرد: استکبار جهانی در حالی شاهد این پیروزی بود که انتظار آن را نداشت، اما بیداری و مقاومت مردم غیور ایران به رهبری امام راحل(ه) پیروزی شکوهمندی را بر جای گذاشت.

طیبی به برنامه‌های گرامی‌داشت دهه مبارک فجر در میاندورود اشاره کرد و ادامه داد: مراسم نمادین استقبال ورود امام خمینی(ره) صبح فردا ساعت 8:30 در فرودگاه دشت ناز این شهرستان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: این مراسم با سخنرانی ربیع فلاح جلوه دار استاندار مازندران خواهد بود که برنامه‌های متنوعی در این روز در نظر گرفته شده است.

مسئول شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی میاندورود در پایان گفت: مراسم تجدید پیمان با آرمان‌های شهدا در شهر سورک از دیگر برنامه‌های این روز به شمار می‌رود که با برنامه ریزی‌های انجام شده در تلاش هر چه باشکوه‌تر برگزار کردن برنامه‌های این ایام هستیم.مطالب مرتبط با : مراسم نمادین ورود امام راحل (ره) در فرودگاه دشت ناز برگزار می‌شود
دیدگاه شما در مورد : مراسم نمادین ورود امام راحل (ره) در فرودگاه دشت ناز برگزار می‌شود

مراسم نمادین ورود امام راحل (ره) در فرودگاه دشت ناز برگزار می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ