• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17900 - تاریخ انتشار : یکشنبه 11 بهمن 1394 - ساعت: 22:04

چاپ
جشن بزرگ انقلاب در میاندورود برگزار می‌شود

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد میاندورود خبر داد

جشن بزرگ انقلاب در میاندورود برگزار می‌شود


سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندورود از برگزاری جشن بزرگ انقلاب در میدان امام حسین(ع) شهر سورک خبر داد.

به گزارش میانخبر، سید احمد رکابیان در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با اشاره به برنامه‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندورود در ایام مبارک دهه فجر، اظهار کرد: برنامه‌های متنوعی در این شهرستان در نظر گرفته شده است که امیدواریم با تلاش مسئولان و حمایت مردم، شاهد حضور پرشور مردم ولایتمدار میاندورود باشیم.

وی با بیان اینکه جشن بزرگ انقلاب در میاندورود برگزار می‌شود، تصریح کرد: این جشن با حضور هنرمندان به نام و سرشناس در 21 بهمن ماه بعد از نماز مغرب و عشا همراه با نورافشانی در میدان امام حسین(ع) شهر سورک برگزار می‌شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندورود به دیگر برنامه‌های ایام دهه فجر اشاره کرد و ادامه داد: عصر شعر انقلاب با حضورشاعران برجسته در 20 بهمن ماه ساعت 6 عصر در کتابخانه امیرالمومنین این شهرستان برگزار می‌شود و بسته فرهنگی نیز به مدارس شهرستان اهدا خواهد شد.

رکابیان با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی را مدیون خون شهدا و رزمندکان هستیم، خاطرنشان کرد: هشت سال جنگ تحمیلی با قدرت و ایستادگی مردم ولایت مدار ایران شکل گرفت که باید این پیروزی را مدیون خون پاک شهدا بدانیم و در حفظ ارزش‌ها تلاش کنیم.

وی در پایان گفت: حضور در گلزارشهدای شهر سورک و دیدار با خانواده معظم شهدا از دیگر برنامه‌های این ایام است، زیرا همه ما در به نوعی مدیون خانواده شهدا و ایثارگران هستیم.مطالب مرتبط با : جشن بزرگ انقلاب در میاندورود برگزار می‌شود
دیدگاه شما در مورد : جشن بزرگ انقلاب در میاندورود برگزار می‌شود

جشن بزرگ انقلاب در میاندورود برگزار می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ