• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17903 - تاریخ انتشار : یکشنبه 11 بهمن 1394 - ساعت: 23:25

چاپ
برگزاری بیش از 120 عنوان برنامه در دهه فجر سال جاری

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندورود خبر داد

برگزاری بیش از 120 عنوان برنامه در دهه فجر سال جاری


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندورود از برگزاری بیش از 120 عنوان برنامه در دهه فجر سال جاری خبر داد.

به گزارش میانخبر، سرهنگ حسین جناسمی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با اشاره به فرارسیدن سی و هفتمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: دهه فجر به فرمایش حضرت امام(ره) مقطع رهایی ملت ایران و انفجار نور بود.

وی افزود: درحالی به استقبال سی و هشتمین بهار انقلاب می‌رویم که به اعتراف دوست و دشمن، رمز پایداری انقلاب اسلامی، توکل به خدا، وحدت مردم و مسئولین و رهبری پیامبر گونه حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری بوده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندورود خاطرنشان کرد: ملت ما در طول 37 سال از پیروزی انقلاب، عزت، شرف، قدرت و سلابت خود را در سایه مقاومت و ایستادگی در برابر زیاده‌خواهی‌های استکبار جهانی در راس آن شیطان بزرگ، آمریکا و صهیونیسم به‌دست آورده است.

جناسمی تصریح کرد: اگر امروز می‌خواهیم مثل 8 سال دفاع مقدس پیروز میدان باشیم در این میدان جنگ فرهنگی و اقتصادی باید با تفکر جهادی وارد عرصه شویم و در برابر تهدید و ارعاب و لبخند دشمن عقب نشینی نکنیم و فریب نخوریم.

وی با اشاره به جنایت‌های آمریکا در قبال ایران و ملت‌های مسلمان همسایه، گفت: امروز مردم و مسئولین ما نباید گول لبخند کریح و زشت آمریکا را بخورند و مبادا گروهی چهره زشت آمریکا را تطهیر و بزک کند.

این مسئول ادامه داد: آمال و آرزوهای نیروهای ارزشی و انقلاب، تقابل با آمریکا در میدان جنگ است و آن روز تقابل جبهه حق با جبهه کفر است.

جناسمی تاکید کرد: تداوم انقلاب اسلامی به بصیرت و پیروی از منویات ولایت مطلقه فقیه و ایستادگی و استقامت در برابر استکبار امکان پذیر است.

وی از برگزاری بیش از 120 عنوان برنامه در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: این برنامه‌ها در پایگاه‌های بسیج در روستاها و یا به صورت شهرستانی برگزار می‌شود.

جناسمی حضور در مراسم استقبال نمادین از حضرت امام(ره) در فرودگاه، غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا، برگزاری جشن انقلاب، افتتاح چند طرح اقتصاد مقاومتی، جشنواره غذاهای بومی و محلی، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، همایش گفتمان انقلاب اسلامی، همایش بصیرتی، همایش ائمه جمعه و جماعات با عنوان واجب فراموش شده را از جمله برنامه‌های دهه فجر سال جاری بیان کرد.مطالب مرتبط با : برگزاری بیش از 120 عنوان برنامه در دهه فجر سال جاری
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
دیدگاه شما در مورد : برگزاری بیش از 120 عنوان برنامه در دهه فجر سال جاری

برگزاری بیش از 120 عنوان برنامه در دهه فجر سال جاری تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ