• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17905 - تاریخ انتشار : دوشنبه 12 بهمن 1394 - ساعت: 01:07

چاپ
افتتاح چندین طرح اقتصاد مقاومتی در میاندورود

مسئول بسیج سازندگی سپاه میاندورود خبر داد

افتتاح چندین طرح اقتصاد مقاومتی در میاندورود


مسئول بسیج سازندگی سپاه میاندورود از افتتاح چندین طرح اقتصاد مقاومتی در ایام دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.
<br>

به گزارش میانخبر، مصطفی ملازاده در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با اشاره به گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی نتیجه تدیبر و حضور ملت غیور ایران است که به رهبری امام خمینی(ره) بنیان‌گذاری شد و همه ما در مقابل حفظ انقلاب و نظام مسئول هستیم.

وی افزود: ایام الله دهه فجر نماد ایستادگی ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی است که حضرت امام خمینی(ره) در سخنرانی‌های خود بارها به آن اشاره کرده است و همه ما باید در برابر استکبار و طاغوت ایستادگی کنیم.

مسئول بسیج سازندگی سپاه میاندورود از افتتاح پایگاه‌های مقاومت بسیج این شهرستان در دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: 10 پایگاه مقاومت بسیج توسط بسیج سازندگی میاندورود در چهارشنبه 21 بهمن ساعت 9 صبح با حضور فرمانده سپاه کربلای مازندران و مسئولان شهرستانی افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به تحقق اقتصاد مقاومتی بیان کرد: با حمایت از تولیدات داخلی در تحقق اقتصاد مقاومتی گام موثری برداشته خواهد شد که لازمه آن توجه ویژه مسئولان به رفع مشکلات تولیدکنندگان و هموار کردن موانع پیش‌رو است.

ملازاده با اشاره به افتتاح طرح‌های اقتصاد مقاومتی در میاندورود، خاطرنشان کرد: چندین طرح اقتصاد مقاومتی در چهارشنبه 14 بهمن ساعت 9 صبح با حضور فرماندار و مسئولان شهرستانی افتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه برنامه‌های متنوع دیگری نیز در میاندورود از طرف بسیج سازندگی این شهرستان در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: همایش اقتصاد مقاومتی و طرح ویزیت رایگان از دیگر برنامه‌های این نهاد به‌شمار می‌‌رود.مطالب مرتبط با : افتتاح چندین طرح اقتصاد مقاومتی در میاندورود
دیدگاه شما در مورد : افتتاح چندین طرح اقتصاد مقاومتی در میاندورود

افتتاح چندین طرح اقتصاد مقاومتی در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ