• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17936 - تاریخ انتشار : دوشنبه 12 بهمن 1394 - ساعت: 14:43

چاپ
حکومت دینی مبتنی بر ولایت فقیه از میراث گران‌بهای امام(ره) است/ تمام امکانات برای برگزاری انتخابات آماده است

استاندار مازندران در فرودگاه دشت ناز:

حکومت دینی مبتنی بر ولایت فقیه از میراث گران‌بهای امام(ره) است/ تمام امکانات برای برگزاری انتخابات آماده است


استاندار مازندران در فرودگاه دشت ناز گفت: یکی از میراث‌های گران‌بهایی که رهبر کبیر انقلاب برای مردم به ارمغان آورد حکومت دینی مبتنی بر ولایت فقیه است.

به گزارش میانخبر، دکتر ربیع فلاح جلودار صبح امروز در مراسم استقبال نمادین از ورود حضرت امام به فرودگاه در فرودگاه دشت ناز با بیان اینکه امروز به‌عنوان اولین روز از دهه فجر به نام روز انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) و ولایت فقیه نام‌گذاری شده است، اظهار کرد: یکی از میراث‌های گران‌بهایی که رهبر کبیر انقلاب برای مردم به ارمغان آورد حکومت دینی مبتنی بر ولایت فقیه است.

وی افزود: انقلاب‌هایی که در دنیا ضد استکبار بوده است با انقلاب ما قابل مقایسه نیست چون با داشتن رهبری، انقلاب مصادره نشد و به انحراف نرفت.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) در تثبیت و حفظ انقلاب با مردم ارتباط تنگاتنگی داشته است.

فلاح از همه اقشار مردم و مسئولان تقاضا کرد در روز 22 بهمن به احترام این روز به صحنه بیایند و در راهپیمایی حضور پیدا کنند.

وی با بیان اینکه آشوب‌های منطقه و دنیا زیر سر آمریکا است، اضافه کرد: تلاش کنیم منویات رهبری را به خوبی جامعه عمل بپوشانیم تا دچار آشوب‌ها نشویم.

استاندار مازندران در پایان با اشاره به برگزاری دو انتخابات مهم در هفت اسفند سال جاری، بیان کرد: امکانات و زیرساخت‌ها برای برگزاری انتخابات باشکوه و قانونمند آماده است تا مردم با حضور خود کاندیدای مورد نظرشان را انتخاب کنند.مطالب مرتبط با : حکومت دینی مبتنی بر ولایت فقیه از میراث گران‌بهای امام(ره) است/ تمام امکانات برای برگزاری انتخابات آماده است
دیدگاه شما در مورد : حکومت دینی مبتنی بر ولایت فقیه از میراث گران‌بهای امام(ره) است/ تمام امکانات برای برگزاری انتخابات آماده است

حکومت دینی مبتنی بر ولایت فقیه از میراث گران‌بهای امام(ره) است/ تمام امکانات برای برگزاری انتخابات آماده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ