• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17940 - تاریخ انتشار : سه شنبه 13 بهمن 1394 - ساعت: 00:01

چاپ
انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدا به بی‌راهه نرفت

امام جمعه میاندورود:

انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدا به بی‌راهه نرفت


امام جمعه میاندورود گفت: خون شهدا باعث شد بعد از 37 سال این انقلاب به بیراهه نرود، بلکه سرافراز بیرون بیاید.

به گزارش میانخبر، مسئولان شهرستان میاندورود در اولین روز از دهه مبارک فجر در گلزار شهدای شهر سورک حاضر شدند.

امام جمعه میاندورود در این مراسم با تبریک آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار کرد: امروز هر چه داریم به برکت خون شهدا است و آمدیم عهد و پیمان ببندیم که تا آخرین نفس و قطره خون خود راه آنها را ادامه خواهیم داد.

حجت الاسلام محمدنسب افزود: امروز اگر می‌بینیم نظام مقتدرانه پیش می‌رود و نفوذی که ایران در منطقه و دنیا دارد به برکت خون شهدا است.

وی با اشاره به انقلاب‌های کشورهای دیگر، بیان کرد: این انقلاب‌ها عموما در بین راه مصادره شد و به بی‌راهه رفت اما خون شهدا باعث شد بعد از 37 سال این انقلاب به بیراهه نرود، بلکه سرافراز بیرون بیاید.

محمدنسب با بیان اینکه انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی در زمینه‌های مختلف داشته است، تصریح کرد: نفوذ سیاسی ایران باعث شد که 6 کشور قدرتمند دنیا یک طرف و ایران در طرف دیگر با هم مذاکره کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی میاندورود در پایان تاکید کرد: فرق بین ابرقدرت‌های دنیا و انقلاب اسلامی این است که انقلاب اسلامی می‌خواهد مدافع همه مظلومان و آزادی خواهان باشد اما ابرقدرت‌های دنیا دنبال استسمار هستند و اینها در مقابل هم قرار دارند.مطالب مرتبط با : انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدا به بی‌راهه نرفت
دیدگاه شما در مورد : انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدا به بی‌راهه نرفت

انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدا به بی‌راهه نرفت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ