• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17941 - تاریخ انتشار : سه شنبه 13 بهمن 1394 - ساعت: 00:09

چاپ
اعزام 470 نفز به مناطق عملیاتی جنوب کشور

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود مطرح کرد

اعزام 470 نفز به مناطق عملیاتی جنوب کشور


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود از اعزام 470 نفز به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.

به گزارش میانخبر، حسین جناسمی با اشاره به ایستادگی ملت غیور ایران در هشت سال دفاع مقدس، اظهار کرد: حضور جوانان در تمام عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی در طول هشت سال جنگ تحمیلی بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

وی افزود: هر ساله اردوی کاروان راهیان نور به مناطق جنگی، یادآور ایستادگی مردم غیور و همیشه در صحنه ایران دارد، که برای حفظ ارزش‌ها و پیروزی انقلاب از جان خود گذشتند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود با بیان اینکه وظیفه همه ما انتقال ارزش‌ها به نسل آینده است، خاطرنشان کرد: امروزه جوانان باید آگاه باشند که استکبار جهانی در صدد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی است و در تحقق این امر از هیچ راهی فروگذار نیستند و وظیفه همه ما آگاهی جوانان با نقشه‌های شوم دشمن و حفظ ارزش‌های انقلاب است.

جناسمی با اشاره به اعزام کاروان راهیان نور بیان کرد:470 نفر با 10 اتوبوس راهی مناطق عملیاتی جنگی می‌شوند که امسال بالغ بر 370 نفر اعزام و در سال 95 نیز 100 نفر باقی‌مانده در اوایل فروردین با طرح کاروان راهیان نور به این مناطق اعزام خواهند شد.

وی تصریح کرد: تاریخ اعزام کاروان راهیان نور از روز چهارشنبه 14 بهمن‌ماه آغاز می‌شود که در قالب چهار طرح اعزامی تا 28 اسفند ماه ادامه دارد و با آمبولانس و اکیپ امدادی نیز همراه است.

وی حضور و آگاهی جوانان را برای پیشبرد اهداف اسلامی در جامعه حائز اهمیت عنوان کرد و گفت: حضور و فعالیت جوانان در جامعه بسیار حائز اهمیت است، زیرا حضور فعال جوانان در عرصه‌های فرهنگی موجب سربلندی و افتخار ایران است.مطالب مرتبط با : اعزام 470 نفز به مناطق عملیاتی جنوب کشور
دیدگاه شما در مورد : اعزام 470 نفز به مناطق عملیاتی جنوب کشور

اعزام 470 نفز به مناطق عملیاتی جنوب کشور تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ