• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17975 - تاریخ انتشار : سه شنبه 13 بهمن 1394 - ساعت: 23:28

چاپ
افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های بانوان در میاندورود

مدیر آموزش و پرورش میاندورود خبر داد

افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های بانوان در میاندورود


مدیر آموزش و پرورش میاندورود از افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های بانوان فرهنگی و دختران دانش آموزی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش میانخبر، بهروز عرب‌خزائلی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، از افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های بانوان فرهنگی و دختران دانش آموزی در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: این نمایشگاه صبح امروز با حضور مردم و مسئولان در سالن تختی شهر سورک برگزار شد.

وی هدف از برپایی این نمایشگاه را افزایش خود باوری در هنرجویان دانست و افزود: برقراری ارتباط نزدیک بین آموزش و نیاز کار، افزایش توانایی علمی و عملی هنرجویان، تحقق اقتصاد مقاومتی و افزایش روحیه اعتماد به نفس و خود باوری از مهم‌ترین اهداف این نمایشگاه به‌شمار می‌رود.

مدیر آموزش و پرورش میاندورود خاطرنشان کرد: در ایام‌الله دهه فجر قرار داریم که باید این لحظه‌ها را قدر دانسته و جوانان نسل جدید را با ارزش‌های انقلاب و رهبری بیشتر آشنا کنیم.

وی اضافه کرد: برپایی نشست بصیرتی و گفتمان‌های دینی ساعت 8 صبح همزمان در سطح مدارس میاندورود برگزار شد.

عرب‌خزائلی با اشاره به برنامه‌های دهه فجر بیان کرد: نواختن زنگ انقلاب، برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی در سطح مدارس میاندورود، یادواره شهدای دانش آموزشی در هنرستان شهید سورکی آزاد، دیدار با خانواده شهدا و فرهنگیان در روستای دارابکلا و سورک، برپایی مراسم جشن اجرای تئاتر و سرود در مدرسه بهار آرزو جامخانه از اهم برنامه‌های دهه مبارک فجر است.

وی در پایان گفت: برپایی تریبون آزاد دانش آموزی در سطح مدارس شهرستان، برپایی نمایشگاه کتاب، عکس، انقلاب و دست‌سازهای دانش آموزی، راه‌اندازی کارنوال و جشنواره غذاهای بومی و محلی در هنرستان فنی و حجاب سورک از دیگر برنامه‌های در این ایم به‌شمار می‌رود.مطالب مرتبط با : افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های بانوان در میاندورود
دیدگاه شما در مورد : افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های بانوان در میاندورود

افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های بانوان در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ