• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17976 - تاریخ انتشار : سه شنبه 13 بهمن 1394 - ساعت: 23:46

چاپ
افتتاح کلینیک مددکاری و حاشیه مهد در سورک

رئیس اداره بهزیستی میاندورود خبر داد

افتتاح کلینیک مددکاری و حاشیه مهد در سورک


رئیس اداره بهزیستی میاندورود از افتتاح کلینیک مددکاری و حاشیه مهد در در این شهرستان خبر داد.

به گزارش میانخبر، سید مرتضی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر از افتتاح کیلنیک مددکاری و حاشیه مهد سورک خبر داد و اظهار کرد: در دومین روز از دهه‌فجر کلنیک مددکاری و حاشیه مهد سورک، امروز ساعت 10 صبح با حضور مسئولان افتتاح شد.

وی افزود: جشن بزرگ در مهد کودک‌های میاندورود و دیدار با خانواده شهدا از اهم برنامه‌های سازمان بهزیستی این شهرستان به‌شمار می‌رود که در ایام‌الله دهه فجر برگزار می‌شود.

رئیس اداره بهزیستی میاندورود خاطرنشان کرد: برنامه‌های دیگری نیز شامل غباررویی و عطرافشانی گلزار شهدا، شرکت در نماز جمعه، افتتاح مسکن مددجو، برپایی نمایشگاه از آثار کودکان در مهدها، برگزاری جشن‌های قرآنی و راه‌اندازی کارناوال شادی از دیگر برنامه‌های اداره بهزیستی میاندورود است.

موسوی 37 سال پیروزی انقلاب را مهم و ضروری عنوان کرد و ادامه داد: همه ما باید در حفظ ارزش‌های این انقلاب که به رهبری امام راحل(ره) و مردم غیور ایران شکل گرفت، کوشا باشیم.

وی رفع مشکلات اشتغال مددجویان را حائز اهمیت دانست و ادامه داد: تلاش برای رفع مشکلات اشتغال و مسکن مددجویان اداره بهزیستی میاندورود یکی از موضوعاتی است که دغدغه اصلی محسوب می‌شود و در صدد رفع مشکلات مربوطه هستیم.

رئیس اداره بهزیستی میاندورود در پایان راز ماندگاری جمهوری اسلامی ایران را دلدادگی و حضور جوانان در عرصه‌های مختلف نظام عنوان کرد و گفت: اگر مردم غیور ایران در زمینه اقتدار نظام تلاش نمی‌کردند، در نتیجه امروز شاهد این همه عزت و افتخار نبودیم.مطالب مرتبط با : افتتاح کلینیک مددکاری و حاشیه مهد در سورک
دیدگاه شما در مورد : افتتاح کلینیک مددکاری و حاشیه مهد در سورک

افتتاح کلینیک مددکاری و حاشیه مهد در سورک تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ