• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17979 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 بهمن 1394 - ساعت: 23:03

چاپ
یادواره شهدای دانش‌آموزی و فرهنگی در میاندورود برگزار شد

معاونت اداره آموزش و پرورش میاندورود خبر داد

یادواره شهدای دانش‌آموزی و فرهنگی در میاندورود برگزار شد


معاونت پرورشی آموزش و پرورش میاندورود از برگزاری یادواره شهدای دانش آموزی و فرهنگی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش میانخبر، صغری کلانتری در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با اشاره به اهمیت حضور شهدا در هشت سال دفاع مقدس، اظهار کرد: شهدا نقش مهمی در دفاع حق علیه باطل بر عهده داشتند که با پیروی از رهبر کبیر انقلاب قدم موثری برای حفظ ارزش‌های نظام برداشتند.

وی بیان کرد: همه ما باید بدانیم این آرامش و امنیت در کشور را مرهون خون پاک شهدا هستیم و یادواره‌های شهدا را جدی بگیریم، زیرا برگزاری این یادواره تذکری است تا شهدا را فراموش نکنیم.

معاونت پرورشی آموزش پرورش میاندورود از برگزاری یادواره شهدای دانش آموزی و فرهنگی در این شهرستان خبر داد و گفت: یادواره شهدای دانش‌آموزی و فرهنگی به نام شهید شاخص سید تقی عمادی دارابی، صبح امروز با حضور رئیس بسیج دانش آموزی، رئیس اداره قرآن و عترت مازندران، رئیس آموزش و پرورش میاندورود، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستانی در هنرستان شهید سورکی آزاد شهر سورک برگزار شد.

کلانتری با تأکید بر اینکه مسیر و اهداف شهدا باید به خانواده‌ها و دانش‌آموزان شناسانده شود، تصریح کرد: بعد از سال‌ها حقانیت، نظام در جهان ثابت شد و فقط به‌خاطر رشادت‌ها و خون شهدا است.

وی با اشاره به شهدای دانش آموز میاندورودی، بیان کرد: این شهرستان در طول هشت سال دفاع مقدس، 33 شهید دانش آموزی و چهار شهید فرهنگی تقدیم نظام کرد و باید قدر این شهدا را بدانیم، زیرا تجلیل و تکریم از شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی وظیفه همگانی است.

این مسئول فرهنگی، اضافه کرد: برای پیشبرد اهداف فرهنگی باید برنامه‌های رشد و شکوفایی در عرصه‌های علمی و فرهنگی برای دانش آموزان فراهم باشد که خانواده‌ها و مدارس در این زمینه نقش مهمی بر عهده دارند.

کلانتری هدف از برگزاری یادواره شهدای دانش آموزی را حفظ ارزش‌های انقلاب دانست و یادآور شد: انتقال پیام شهدا به دانش آموزان، ایجاد فرهنگ عاشورایی، زنده نگه‌داشتن آرمان‌های شهدا و انتقال به نسل آینده از اهداف مهم برگزاری یادواره شهدا است که باید به آن توجه شود.

معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش میاندورود در پایان گفت: پیروزی انقلاب اسلامی با تدبیر امام(ره) و حضور قشرهای مختلف مردم ولایت‌مدار شکل گرفت و همه ما مدیون جانفشانی‌ها و از خودگذشتگی آنها در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم.مطالب مرتبط با : یادواره شهدای دانش‌آموزی و فرهنگی در میاندورود برگزار شد
دیدگاه شما در مورد : یادواره شهدای دانش‌آموزی و فرهنگی در میاندورود برگزار شد

یادواره شهدای دانش‌آموزی و فرهنگی در میاندورود برگزار شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ