• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17980 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 بهمن 1394 - ساعت: 23:04

چاپ
تجلیل از نمونه‌های برتر بخش کشاورزی مازندران

مدیر جهاد کشاورزی میاندورود خبر داد

تجلیل از نمونه‌های برتر بخش کشاورزی مازندران


رئیس سازمان جهاد کشاورزی میاندورود از تجلیل نمونه‌های برتر بخش کشاورزی مازندران در این شهرستان خبر داد

به گزارش میانخبر، سید شبر موسوی در گفت‌و‌گو با خبرنگار میانخبر از برگزاری همایش کشاورزی و اقتصاد مقاومتی خبر داد و اظهار کرد: این مراسم همراه با تجلیل از نمونه‌های برتر بخش کشاورزی مازندران پنجشنبه 15 بهمن‌ماه در میاندورود برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: بخش کشاورزی یکی از مهم‌ترین مواردی است که از اهمیت بالایی برخوردار بوده و به‌عنوان یکی از محورهای اصلی توسعه و اقتصاد کشور به‌شمار می‌رود.

رئیس جهاد کشاورزی میاندورود مهم‌ترین شاخصه‌های تولید محصولات را استفاده از روش‌های مدیریت در کشاورزی دانست و افزود: تولید محصول سالم در گرو مدیریت صحیح در بخش کشاورزی است که روش‌های نوین آبیاری، رعایت اصول فنی و عملی در مراحل کاشت تا برداشت محصول از جمله مواردی است که باید به آن توجه شود.

موسوی هدف تجلیل از نمونه‌های بخش کشاورزی را ایجاد انگیزه برای رقابت سالم عنوان کرد و ادامه داد: ارج نهادن به زحمات تولیدکنندگان، ترویج شیوه‌های نوین کشاورزی و الگوسازی در این بخش برای سایر بهره‌برداران را به‌دنبال دارد.

وی در پایان گفت: سورتینگ مرکبات و پرورش مرغ گوشتی با اعتبار 9 هزار میلیون ریال در روستای طبقده و لالیم میاندورود با حضور استاندار، رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران و سایر مسئولان به بهره‌برداری می‌رسد.مطالب مرتبط با : تجلیل از نمونه‌های برتر بخش کشاورزی مازندران
دیدگاه شما در مورد : تجلیل از نمونه‌های برتر بخش کشاورزی مازندران

تجلیل از نمونه‌های برتر بخش کشاورزی مازندران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ