• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17983 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 15 بهمن 1394 - ساعت: 00:05

چاپ
افتتاح طرح خودکفایی و اشتغال مددجوی تحت حمایت کمیته امداد میاندورود

به مناسبت دهه فجر؛

افتتاح طرح خودکفایی و اشتغال مددجوی تحت حمایت کمیته امداد میاندورود


مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندورود از افتتاح نمادین طرح اشتغال خانواده تحت حمایت این نهاد در میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر، علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر از افتتاح نمادین طرح اشتغال خانواده تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندورود خبر داد و اظهار کرد: این طرح با هزینه اولیه 470 میلیون ریالی راه اندازی شد که این مراسم امروز با حضور فرماندار و مسولان شهرستانی برگزار شد.

وی بیان کرد: بالغ بر 440 میلیون ریال به‌صورت تسهیلات قرض الحسنه طرح اشتغال و 30 میلیون ریال سرمایه اولیه مجری طرح بود که با 60 میلیون ریال تخفیف ویژه کارخانه‌ای نیز همراه بوده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی میاندورود با اشاره به اینکه در سال جاری 69 طرح اشتغال در این شهرستان اجرا شد، اضافه کرد: این طرح با اعتبار بالغ بر 8 میلیارد و 680 میلیون ریال در میاندورود اجرا شده است.

وی تاکید کرد: همه مسئولان مربوطه و مدیران بانک‌های عامل باید درباره توسعه اشتغال پایدار در سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی نسبت به تسهیل روند ایجاد اشتغال تلاش کنند.

ابراهیمی در پایان گفت: کلیه مسئولان باید در راستای اهداف این نهاد مقدس همدل باشند تا خدمت رسانی به محرومین بهتر و سریعتر انجام شود.مطالب مرتبط با : افتتاح طرح خودکفایی و اشتغال مددجوی تحت حمایت کمیته امداد میاندورود
دیدگاه شما در مورد : افتتاح طرح خودکفایی و اشتغال مددجوی تحت حمایت کمیته امداد میاندورود

افتتاح طرح خودکفایی و اشتغال مددجوی تحت حمایت کمیته امداد میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ