• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17992 - تاریخ انتشار : جمعه 16 بهمن 1394 - ساعت: 01:20

چاپ
اجرای پروژه‌های فرهنگی در میاندورود نیازمند توجه مسئولان است

رئیس آموزش و پرورش میاندورود:

اجرای پروژه‌های فرهنگی در میاندورود نیازمند توجه مسئولان است


رئیس اداره آموزش پرورش میاندورود گفت: این شهرستان نیازمند توجه ویژه مسئولان استانی و شهرستانی در اجرای طرح‌های فرهنگی است تا پیشرفت در زمینه،های علمی و فرهنگی تحقق پیدا کند.

به گزارش میانخبر، بهروز عرب‌خزائلی امروز در مراسم افتتاحیه کانون فرهنگی، تربیتی، پژوهش‌سرا و دارالقرآن میاندورود، اظهار کرد: افتتاح این طرح مصادف با ایام دهه فجر شد و امیدواریم شروع خوبی برای اجرای طرح‌های دیگر فرهنگی در این شهرستان باشد.

وی جایگاه پیروزی انقلاب در دنیا را مهم و ضروری دانست و افزود: انقلاب اسلامی به‌روشنی جایگاه ویژه خود را در دنیا به دست آورد و آن را به همه کشورها صادر کرد و هر چقدر که از این پیروزی می‌گذرد به ارزش آن نیز افزوده‌تر می‌شود.

رئیس اداره آموزش پرورش میاندورود با اشاره به اینکه دستیابی به انقلاب را مدیون خون پاک شهدا هستیم، خاطرنشان کرد: ایران به رهبری امام خمینی(ره) و حضور جوانان توانست به پیروزی دست یابد که در کل دنیا مثال زدنی است و همه ما باید این انقلاب را مدیون خون پاک شهدای گرانقدر بدانیم.

عرب خزائلی به حمایت مسئولان از اجرای طرح‌ها و پروژه‌های فرهنگی در میاندورود تأکید کرد و ادامه داد: این شهرستان نیازمند توجه ویژه مسئولان استانی و شهرستانی در اجرای طرح‌های فرهنگی است تا شاهد پیشرفت و آبادانی میاندورود باشیم و یقیقا هیچ‌گاه نمی‌توان از جایگاه خیران در کمک و مساعدت پروژه‌ها غافل بود.

وی تصریح کرد: خیرین در پیشبرد اهداف فرهنگی نقش به‌سزایی ایفا می‌کنند، زیرا امور فرهنگی به پشتوانه حمایت خیران تحقق پیدا می‌کند.

عرب خزائلی در پایان با اشاره به طرح‌های در دست اقدام این شهرستان، خاطرنشان کرد: طرح‌های دیگری نیز در این شهرستان وجود دارد که امیدواریم با همت مسئولان و خیران به‌زودی افتتاح شود و هر روز شاهد آبادانی و پیشرفت علمی و فرهنگی در این میاندورود باشیم که لازمه آن مشارکت در انجام برنامه‌های مربوطه است.مطالب مرتبط با : اجرای پروژه‌های فرهنگی در میاندورود نیازمند توجه مسئولان است
دیدگاه شما در مورد : اجرای پروژه‌های فرهنگی در میاندورود نیازمند توجه مسئولان است

اجرای پروژه‌های فرهنگی در میاندورود نیازمند توجه مسئولان است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ