• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17993 - تاریخ انتشار : جمعه 16 بهمن 1394 - ساعت: 01:22

چاپ
افتتاح کانون فرهنگی و تربیتی در میاندورود/ توجه به موضوعات فرهنگی باید در اولویت قرار گیرد

به‌مناسبت ایام دهه فجر؛

افتتاح کانون فرهنگی و تربیتی در میاندورود/ توجه به موضوعات فرهنگی باید در اولویت قرار گیرد


کانون فرهنگی و تربیتی اداره آموزش و پرورش میاندورود با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش میانخبر، علیرضا یونسی امروز در مراسم افتتاحیه کانون فرهنگی و تربیتی اداره آموزش و پرورش میاندورود، اظهار کرد: رسیدن به کمال یکی از مواردی است که انسان را به سمت و سوی خود جلب میکند، انجام امور فرهنگی موجب کسب کمال شده که باید به این امور توجه ویژه شود.

وی بیان کرد: خیران زیادی وجود دارند که برای ایجاد امکان فرهنگی و پیشبرد اهداف علمی تلاش می‌کنند و به‌نوعی پیش‌ قدم در این امر هستند.

معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران خاطرنشان کرد: افتتاح کانون فرهنگی، تربیتی، پژوهش‌سرا و دارالقرآن میاندورود یکی از پروژه‌هایی است که در این شهرستان افتتاح شد که امیدواریم هم‌چنان پیشرفت در زمینه‌های فرهنگی افزایش پیدا کند.

یونسی به مشارکت همه جانبه مردم و مسئولان در تحقق موضوعات فرهنگی تأکید کرد و یادآور شد: انقلاب هاسلامی به روشنی نشانگر مشارکت همه جانبه مردم در پیروزی بود که باید این موضوع را سرلوحه امور فرهنگی قرار داد و از آن تبعیت کرد.

وی به انتخابات پیش‌رو اشاره کرد و افزود: انتخابات مهم و حساسی را در پیش داریم، این انتخابات به همه کشورها اقتدار ایران را یادآوری می‌کند، زیرا انقلاب اسلامی به همه جهانیان ثابت کرد که بر اساس حق عمل می‌کند و در هیچ‌کجای جهان چنین انقلابی وجود ندارد.

قربانعلی شیرزاد نیز در این مراسم با اشاره به گرامیداشت سی‌وهفتمین سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اظهار کرد: با وجود اینکه چندین سال از این پیروزی می‌گذرد اما هم‌چنان این نظام با اقتدار و ماندگار است.

وی افزود: دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی فرصت مناسبی است تا دولتمردان آخرین دستاوردها و عملکرد خود را برای بهره‌مندی بیش‌تر مردم به افتتاح برسانند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس مازندران با اشاره به طرح‌های افتتاح شده در مازندران، گفت: تاکنون 40 طرح آموزشی و پرورشی در استان افتتاح شده است که با هزینه ای بالغ بر 36 میلیارد تومان در 31 هزارمتر مربع انجام شده است.

شیرزاد خاطرنشان کرد: در این طرح 32 پروژه آموزشی و هشت پروژه فضای غیر آموزشی است که 23 فضای آموزشی توسط دولت و 17 پروژه با مشارکت خیران به بهره‌برداری رسید که 22 پروژه در روستاها و 18 پروژه نیز در مدارس شهری افتتاح شده است.مطالب مرتبط با : افتتاح کانون فرهنگی و تربیتی در میاندورود/ توجه به موضوعات فرهنگی باید در اولویت قرار گیرد
دیدگاه شما در مورد : افتتاح کانون فرهنگی و تربیتی در میاندورود/ توجه به موضوعات فرهنگی باید در اولویت قرار گیرد

افتتاح کانون فرهنگی و تربیتی در میاندورود/ توجه به موضوعات فرهنگی باید در اولویت قرار گیرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ