• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17995 - تاریخ انتشار : جمعه 16 بهمن 1394 - ساعت: 01:32

چاپ
تلاش کشاورزان در عرصه تولیدات موجب تقویت استقلال اقتصادی می‌شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران:

تلاش کشاورزان در عرصه تولیدات موجب تقویت استقلال اقتصادی می‌شود


رئیس سازمان جهادکشاورزی مازندران گفت: کشاورزی رکن اصلی اقتصاد کشور است و باید در رسیدگی از مشکلات آن‌ها کوشا باشم، زیرا تلاش کشاورزان در عرصه تولیدات موجب تقویت استقلال اقتصادی می‌شود.

به گزارش میانخبر، دلاور حیدرپور رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران، امروز در همایش کشاورزی و اقتصاد مقاومتی که همراه با تجلیل از تولیدکنندگان نمونه بخش کشاورزی در تالار ماهان این شهرستان برگزار شد، گفت: بعد از 37 سال با همه فراز و نشیب‌هایی که دشمنان در هشت سال جنگ تحمیلی به‌وجود آورند، اما هم‌چنان جمهوری اسلامی مقتدر، باعظمت و برتر از کشورهای دیگر دنیا محسوب می‌شود.

وی بیان کرد: با وجود اینکه اتفاقات ناگواری در طول هشت سال دفاع مقدس برای ایران به وجود آمد، اما این نظام در منطقه خاورمیانه با صلابت است و همه به این موضوع واقف هستند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران خاطرنشان کرد: در گذشته با مشکلات تأمین و توزیع کود شیمیایی مواجه بودیم که اینک با افزایش کود در انبارها روبه‌رو هستیم.

وی تصریح کرد: در دو سال گذشته 120 میلیارد تومان تسهیلات مکانیزاسیون در اختیار بخش کشاورزی قرار گرفت با وجود اینکه با مشکلات زیادی همراه بودیم.

حیدرپور با بیان اینکه کشاورزی مهم‌ترین رکن اقتصادی کشور به‌شمار می‌رود، اضافه کرد: کشاورزی رکن اصلی اقتصاد کشور بوده و 10 درصد کشاورزی در مازندران قرار دارد که باید در رسیدگی از مشکلات آن‌ها کوشا باشم، زیرا تلاش کشاورزان در عرصه تولیدات موجب تقویت استقلال اقتصادی می‌شود.

این مسئول یادآور شد: قطع بر یقین مشکلات در حوزه کشاورزی وجود دارد، اما باید به این موضوع توجه کرد که خوشبختانه بهره‌براداران در برابر این مشکلات توانستند تولیدات بخش کشاورزی را افزایش دهند که در 9 ماهه امسال با رشد قابل توجه‌ای همراه بود.مطالب مرتبط با : تلاش کشاورزان در عرصه تولیدات موجب تقویت استقلال اقتصادی می‌شود
دیدگاه شما در مورد : تلاش کشاورزان در عرصه تولیدات موجب تقویت استقلال اقتصادی می‌شود

تلاش کشاورزان در عرصه تولیدات موجب تقویت استقلال اقتصادی می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ