• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18004 - تاریخ انتشار : جمعه 16 بهمن 1394 - ساعت: 13:37

چاپ
معاون امور بین الملل قوه قضاییه سخنران راهپیمایی 22 بهمن میاندورود

امام جمعه میاندورود خبر داد

معاون امور بین الملل قوه قضاییه سخنران راهپیمایی 22 بهمن میاندورود


امام جمعه میاندورود از حضور معاون امور بین الملل قوه قضاییه در راهپیمایی 22 بهمن میاندورود برای سخنرانی خبر داد.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در گفتوگو با خبرنگار میانخبر با تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر اظهار کرد: در این ایام باید یاد همه کسانی را که باعث پیروزی انقلاب اسلامی شدند گرامی بداریم، زیرا رسالت انقلاب ما وطنی، منطقه ای و محلی نیست بلکه جهانی است که نشان از قدرت و ارزش این نظام دارد.

وی بیان کرد: چندین سال از پیروزی انقلاب اسلامی میگذرد و همچنان این نظام با اقتدار و ماندگار است و موجب صدور به تمام جهانیان شده است، امام راحل با تدبیر و بینش خود موجب شد که پایه ظلم در اسلام برچیده شود و انقلاب شکوهمندی را پایه گذاری کرد.

امام جمعه میاندورود تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران بعد از پیروزی به‌عنوان یک کشور مستقل و قدرتمند در منطقه به دنبال یاری رساندن به مسلمانان مظلوم است و هر چقدر که از این پیروزی می‌گذرد، دنیا بیشتر به ارزش آن پی می‌برد.

محمدنسب حضور در راهپیمایی 22 بهمن را مهم و ضروری عنوان کرد و ادمه داد: مردم با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن به همه جهانیان اقتدار و صلابت ایران اسلامی را یادآوری می‌کنند و با این اقدام مشت محکمی بر دهان یاوه گویان استکبار جهانی می‌زنند.

وی اضافه کرد: در این مدت انقلاب اجازه ندادیم که ذره‌ای از قدرت این نظام و اتحاد مردم کاسته شود و این نشان اتحاد و همبستگی نظام مقدس جمهوری اسلامی را در پی دارد.

امام جمعه میاندورود از حضور معاون امور بین الملل قوه قضاییه در سخنرانی 22 بهمن خبر داد و گفت: سخنران راهپیمایی 22 بهمن در میاندورود، جواد لاریجانی رئیس پژوهشگاه دانشهای بنیادی، معاون امور بینالملل در قوه قضائیه و رئیس ستاد حقوق بشر خواهد بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم با حضو خود در این راهپیمایی عظیم به همه جهانیان نشان خواهند دادند که هر چقدر از این انقلاب بگذرد، همچنان در خط رهبری و آرمان‌های این نظام ایستاده‌اند.مطالب مرتبط با : معاون امور بین الملل قوه قضاییه سخنران راهپیمایی 22 بهمن میاندورود
دیدگاه شما در مورد : معاون امور بین الملل قوه قضاییه سخنران راهپیمایی 22 بهمن میاندورود

معاون امور بین الملل قوه قضاییه سخنران راهپیمایی 22 بهمن میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ