• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18007 - تاریخ انتشار : جمعه 16 بهمن 1394 - ساعت: 21:42

چاپ
باید با برنامه‌های فرهنگی جلوی تهاجم دشمن ایستاد

سرپرست هیئت رزمندگان میاندورود:

باید با برنامه‌های فرهنگی جلوی تهاجم دشمن ایستاد


سرپرست هیئت رزمندگان میاندورود گفت: با شکل گرفتن این هیئت در شهرستان شاهد اجرای برنامه‌های خوب فرهنگی و مذهبی به صورت یکپارچه و منسجم باشیم تا بتوانیم جلوی تهاجم فرهنگی دشمن بایستیم.

به گزارش میانخبر، قاسم عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با اشاره به تشکیل هیئت رزمندگان بعد از پذیرش قطعنامه 598 در سطح کشور، اظهار کرد: این هیئت هفته گذشته در میاندورود تشکیل شده و در حال سامان گرفتن است.

وی درباره هدف از تشکیل این هیئت بیان کرد: رزمندگان بعد از پایان جنگ که به خانه‌ها برگشته بودند کنار یکدیگر جمع شوند تا روحیه ایثارگری‌ها، ازخودگذشتگی‌ها، جهاد فی سبیل الله، عزاداری‌های عاشورایی و بصیرت حفظ شود و به مرور زمان از بین نرود.

سرپرست هیئت رزمندگان میاندورود خاطرنشان کرد: بعد از جنگ انواع بیماری‌ها و تفکرات به جامعه عارض می‌شود که با جمع کردن این مجموعه که وارثان به حق امام(ره) و انقلاب و ادامه دهنده راه شهدا بودند با دید بصیرت مسائل عاشورایی، عزاداری حسین بن علی(ع) و یاران باوفایش و امامان را در عرصه‌های مختلف مانند شهادت ها و ولادت ها حفظ کنیم.

عباسی تصریح کرد: ایجاد هیئتی به نام هئیت رزمندگان کار بسیار شایسته بود که ما بتوانیم برای امام حسین(ع) و دیگر امامان عزاداری به معنای واقعی و با بصیرت کارها را انجام دهیم.

وی در پایان گفت: امیدواریم با شکل گرفتن کامل این هیئت در شهرستان شاهد اجرای برنامه‌های خوب فرهنگی و مذهبی به صورت یکپارچه و منسجم باشیم تا جلوی تهاجم فرهنگی دشمن بایستیم.مطالب مرتبط با : باید با برنامه‌های فرهنگی جلوی تهاجم دشمن ایستاد
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • شنبه 17 بهمن 1394 - 15:12 دانشجو سورکی

    سلام حاجی یه ذره راجع به عضو گیری و ثبت نام تو این هیت بگید و بنویسید تو چه گروه سنی هست و محل جمع شدن عضوها کجاست

    پاسخ به نظر
    + 0 - 1
دیدگاه شما در مورد : باید با برنامه‌های فرهنگی جلوی تهاجم دشمن ایستاد

باید با برنامه‌های فرهنگی جلوی تهاجم دشمن ایستاد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ