• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18029 - تاریخ انتشار : یکشنبه 18 بهمن 1394 - ساعت: 17:02

چاپ
رفع مشکلات حوزه ورزش نگاه جدی‌تری را می‌طلبد

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران مطرح کرد

رفع مشکلات حوزه ورزش نگاه جدی‌تری را می‌طلبد


مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: همه مسئولان مربوطه موظف به رفع مشکلات حوزه ورزشی هستند که با اهمیت دادن به این موضوع و هموار کردن مشکلات، اشتیاق و انگیزه به فعالیت ورزشی شکل می‌گیرد.

به گزارش میانخبر، حبیب حسین زادگان صبح امروز در گلزار شهدای گمنام شهرسورک و افتتاح مجموعه ورزشی آرسس این شهرستان با بیان اینکه رشادت‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس با هیچ چیز قابل مقایسه نیست، اظهار کرد: همه ما آسایش و آرامش امروزمان را مدیون خون پاک شهدا هستیم که برای دفاع از میهن اسلامی لحظه‌ای جا خالی نکردند و با تمام توان برای دفاع از وطن، مردانه‌وار جنگیدند.

وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب موجب اقتدار دولت جمهوری اسلامی ایران شده است، تصریح کرد: تدبیر امام راحل(ره) در تشکیل حکومت جمهوری اسلامی ایران مثال زدنی است که موجب پیشرفت در حوزه‌های گواناگون نظام شده است.

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران خاطرنشان کرد: 37 سال از بهار آزادی می‌گذرد و هم‌چنان این دولت با اقتدار و پابرجاست که باز هم نقش شهدا در این مسیر پررنگ است.

حسین زادگان ایام الله دهه فجر را تجدید پیمان با آرمان‌های شهدا دانست و افزود: ایام مبارک دهه فجر راهی برای حفظ ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که هر ساله به همین بهانه این پیروزی را جشن می‌گیریم.

وی به اهمیت مقوله ورزش تأکید کرد و ادامه داد: ورزش به‌عنوان یک اصل اساسی از جایگاه و اهمیت زیادی برخودار است که باید این موضوع در دستور کار همه افراد قرار گرفته و درنتیجه جامعه سالم و شاداب شکل بگیرد.

این مسئول اضافه کرد: یقیقا جامعه‌ای سالم است که افراد به موضوع ورزش اهمیت داده و آن را واسطه‌ای بین سلامتی و نشاط بدانند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه رفع مشکلات ورزشی مهم‌ترین اصل اساسی است، یادآور شد: همه مسئولان مربوطه موظف به رفع مشکلات حوزه ورزشی هستند که با اهمیت دادن به این موضوع و هموار کردن مشکلات، اشتیاق و انگیزه به فعالیت ورزشی شکل می‌گیرد.

وی در پایان سرمایه‌ گذاری در موضوعات ورزشی را حائز اهمیت دانست و لازمه آن را هموار کردن مشکلات پیش‌رو عنوان کرد و گفت: جوانان زیادی به ورزش علاقمند هستند، اما گاهی به‌دلیل کمبود اماکن ورزشی از ورود به این حوزه منصرف می‌شوند، حتی باید با حداقل امکانات هم زمینه ترویج فرهنگ ورزشی را در جامعه نهادینه کنیم و به ورزش بانوان نیز توجه ویژه داشته باشیم.مطالب مرتبط با : رفع مشکلات حوزه ورزش نگاه جدی‌تری را می‌طلبد
دیدگاه شما در مورد : رفع مشکلات حوزه ورزش نگاه جدی‌تری را می‌طلبد

رفع مشکلات حوزه ورزش نگاه جدی‌تری را می‌طلبد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ