• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18030 - تاریخ انتشار : یکشنبه 18 بهمن 1394 - ساعت: 17:08

چاپ
همه افراد باید به امر ورزش توجه ویژه داشته باشند

رییس اداره ورزش و جوانان میاندورود:

همه افراد باید به امر ورزش توجه ویژه داشته باشند


رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود گفت: بارها این شعار داده شد که جامعه سالم در گرو افراد سالم است، این امر به‌خوبی گویای اهمیت مقوله ورزشی است که باید در دستور کار همه افراد قرار گیرد.

به گزارش میانخبر، مختار مهدوی امروز در مراسم پیاده‌روی خانوادگی، عطرافشانی گلزار شهدای گمنام شهر سورک و افتتاح مجموعه ورزشی آرسس این شهرستان که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان مازندران برگزار شد، اظهار کرد: توجه به موضوعات ورزشی یکی از موارد قابل توجه است که به‌عنوان ضروریات مهم زندگی هر فرد به‌شمار می‌رود.

وی افزود: باراها این شعار داده شد که جامعه سالم در گرو افراد سالم است، این امر به‌خوبی گویای اهمیت مقوله ورزشی است که باید در دستور کار همه افراد قرار گیرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود با بیان اینکه دهه فجر فرصتی برای تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا است، تصریح کرد: پیروزی انقلاب به واسطه حضور جوانان غیور شکل گرفت که بعد از گذشت چندین سال از این انقلاب، هم‌چنان قدرت و صلابت این نظام بیش از پیش احساس می‌شود.

مهدوی نهادینه کردن ورزش را به‌عنوان فرهنگ عمومی دانست و گفت: ورزش باید در بین افراد فرهنگ سازی شود تا همه به اهمیت آن پی برده و در سایه آن زندگی سالم شکل گیرد.

وی افتتاح پروژه‌های ورزشی در میاندورود را یکی از افتخارات این شهرستان عنوان کرد و ادامه داد: بی‌شک هر چقدر در زمینه ورزشی وقت و هزینه صرف شود، به‌جا و قابل توجه است، زیرا نتیجه آن به جامعه برمی‌گردد.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود به سرمایه گذاری در زمینه ورزشی تأکید کرد و لازمه آن را حمایت مسئولان از مشکلات سخت افزاری دانست.مطالب مرتبط با : همه افراد باید به امر ورزش توجه ویژه داشته باشند
دیدگاه شما در مورد : همه افراد باید به امر ورزش توجه ویژه داشته باشند

همه افراد باید به امر ورزش توجه ویژه داشته باشند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ