• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18031 - تاریخ انتشار : یکشنبه 18 بهمن 1394 - ساعت: 17:11

چاپ
وحدت جزء منابع ملی محسوب می‎شود

فرماندار میاندورود:

وحدت جزء منابع ملی محسوب می‎شود


فرماندار میاندورود گفت: وحدت جزء منابع ملی محسوب می‌شود که باید در این مسیر از فرمایشات امام راحل و رهبر معظم انقلاب درس بگیریم.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری صبح امروز در عطر افشانی گلزار شهدای گمنام شهر سورک، با اشاره به اینکه دستاوردهای انقلاب به‌واسطه حضور جوانان بود، اظهار کرد: جوانان از تمام قشرها در این پیروزی سهیم بودند و قهرمانان این انقلاب امام راحل(ره) و حضور جوانان در دفاع از ارزش‌ها بوده است.

وی بیان کرد: شهرستان میاندورود با سه شهید گمنام مزین شده است، این امر یکی از افتخارات شهرستان به‌‌شمار می‌رود.

فرماندار میاندورود خاطرنشان کرد: شهیدان گرانقدر با اهدای خون خود موجب حفظ آرمان‌های امام خمینی در دفاع از وطن شدند تا دست هر زورگو و مستکبری را از ایران اسلامی کوتاه کنند.

قادری تأکید کرد: مردم ایران بدون تکیه بر قدرت‌های جهان، انقلابی را شکل دادند که در آن حضور مردم از جایگاه ویژه‌ای برخودار است.

وی با بیان اینکه همه اقدامات برای برگزاری انتخابات پیش‌رو فراهم است، ادامه داد: مسئولان هیئت اجرایی تاکنون توانستند زمینه انتخابات هفتم اسفند را به‌خوبی فراهم کنند و برای باشکوه‌تر برگزار کردن این انتخابات تلاش شده است.

فرماندار میاندورود به حضور پرشور مردم در این انتخابات تأکید کرد و افزود: حضور حداکثری مردم در مسئله سرنوشت‌ساز انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری بار دیگر قدرت نظام و عزت نظام را به همگان نشان می‌دهد.

قادری با بیان اینکه وحدت امت اسلامی بزرگترین عامل موفقیت کشورهای اسلامی است، خاطرنشان کرد: وحدت جزء منابع ملی محسوب می‌شود که باید در این مسیر از فرمایشات امام راحل و رهبر معظم انقلاب درس بگیریم، زیرا در این صورت می‌توانیم به موفقیت دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به افتتاح طرح و پروژه‌ها در میاندورود گفت: چندین پروژه محلی در این شهرستان افتتاح شد که امیدواریم در آینده شاهد اقدامات بیشتر و پیشرفت این شهرستان باشیم.

در پایان این مراسم هدایا و لوح یادبودی به خانواده شهید ساکنی، جعفریان و برمو اهدا شد.مطالب مرتبط با : وحدت جزء منابع ملی محسوب می‎شود
دیدگاه شما در مورد : وحدت جزء منابع ملی محسوب می‎شود

وحدت جزء منابع ملی محسوب می‎شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ