• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18141 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 بهمن 1394 - ساعت: 18:07

چاپ
راهپیمایی در میاندورود با حضور پرشور مردم برگزار شد

در بهار آزادی

راهپیمایی در میاندورود با حضور پرشور مردم برگزار شد


مردم میاندورود همانند سایر مردمان دیار علوی با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن حماسه دیگر آفریدند.

به گزارش میانخبر، حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن در میاندورود ساعت 10 صبح از مقابل شهرداری سورک تا میدان امام حسین با استقبال پرشور برگزار شد.

مردم میاندورود از روستاهای مختلف در مرکز این شهرستان حضور یافتند، کودکان و نوجوانان با در دست داشتن پلاکارد و پارچه نوشته‌ها نقش خود را به‌عنوان نسل جوان انقلاب در تنفر از مستکبران به جهانیان نشان دادند.

راهپیمایانی که از ساعت‌های قبل از آغاز راهپیمایی خود را به میعادگاه عاشقان روبه‌روی شهرداری سورک رسانده بودند، بی‌صبرانه در انتظار این رویداد لحظه‌ها را سپری می‌کردند.

حضور چهره های خردسال، نوجوان، پیر و جوان و همه آحاد مردم یک‌دل و یک صدا فریاد مرگ بر آمریکا سر دادند، جوانان میاندورودی در این راهپیمایی غیرت و شهامت خود را در پاسداشت انقلاب اسلامی به جهانیان ثابت کردند.

سالروز پیروزی انقلاب همانند سال‌های گذشته برگی پر افتخار را در این روز رقم زد، زیرا همه خود را از نقاط مختلف میاندورود به مرکز این شهرستان رساندند و در این حماسه مشارکت داشتند.

امروز زنده شدن روزی بود که رهبر کبیر انقلاب دست زورگویان و متجاوزان را از میهن اسلامی کوتاه کرد و در صفحه تاریخ سی و هفتمین بهار آزادی ورق زده شد و افتخار و سرافرازی ایران برای جهانیان تکرار شد.

مردم این شهرستان با حضور گسترده خود بار دیگر اراده قوی در حمایت از رهبری و دفاع از دستاوردهای انقلاب را به نمایش گذاشتند و همانند سراسر مازندران فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را به گوش جهانیان رساندند.

شور و نشاط آزادی در این جمع پرشور گویای این واقعیت بود که تا آخرین نفس در خط ولایت و دفاع از انقلاب تلاش کرده و هرگز اجازه نفوذ دشمن به خاک میهن را نخواهند داد.

مردم همیشه در صحنه میاندورود ثابت کردند که در این راه ثابت قدم هستند و هیچ عاملی آن‌ها را از این مسیر باز نمی‌دارد و برای تجدید پیمان با آرمان‌های شهدا و امام راحل به پا خواسته و بار دیگر در این میان نوای انقلاب به گوش رسید.

مردم با فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل به همه چهانیان اعلام کردند که این کشورها تا ابد دشمن همیشگی ایران است و هرگز فریب ظاهر و نوع دوستی ظالمان را نخواهند خورد.مطالب مرتبط با : راهپیمایی در میاندورود با حضور پرشور مردم برگزار شد
دیدگاه شما در مورد : راهپیمایی در میاندورود با حضور پرشور مردم برگزار شد

راهپیمایی در میاندورود با حضور پرشور مردم برگزار شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ