• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18165 - تاریخ انتشار : یکشنبه 25 بهمن 1394 - ساعت: 14:17

چاپ
نقش مردم در مجلس خبرگان مقبولیت است و نه مشروعیت/ ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با خواسته رهبری فاصله دارد

امام جمعه میاندورود:

نقش مردم در مجلس خبرگان مقبولیت است و نه مشروعیت/ ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با خواسته رهبری فاصله دارد


امام جمعه میاندورود گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان شکل گرفته است اما با آنچه که رهبری خواسته فاصله دارد.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در جمع پاسداران شاغل و بازنشسته که به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب(س) از سوی هیئت رزمندگان میاندورود در مسجد جامع لالیم برگزار شد، اظهار کرد: تشکیل هیئت رزمندگان جایش در شهرستان خالی بود و این هیئت بازوی کارهای فرهنگی امام جمعه است.

وی با بیان اینکه جنگ هشت سال دفاع مقدس جهاد اصغر بود، افزود: پیامبر (ص) می‌فرماید مبارزه با نفس جهاد اکبر است.

امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: ما با انتخاب خود انقلاب را انتخاب کردیم و باید با انتخابات حفظش کنیم.

محمدنسب بیان کرد: مجلس خبرگان رهبری بالاترین مجلس است که در زمان حساس کلید سبکان این کشور را به دست رهبری می‌دهند.

وی نقش مردم در مجلس خبرگان را تنها نقش مقبولیت دانست و نه نقش مشروعیت، گفت: ولی فقیه مانند امام معصوم مشروعیت وی از سوی خدا است و عده‌ای می‌خواهند بگویند مشروعیت ولایت فقیه یا امام معصوم توسط مقبولیت از سوی مردم است حرف نادرستی است چون در مسائل دینی و باورهای اعتقادی تخصص ندارند و همین طوری حرف می‌زنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی میاندورود تصریح کرد: امام علی(ع) ولایتش بعد از پیامبر مشروعیت دارد حالا مردم قبول نکردن و یا مسائلی باعث شد که این مسئله به تاخیر بیفتد.

محمدنسب تاکید کرد: مشروعیت ولایت 12 امام و مشروعیت ولایت فقیه در زمان غیبت امام معصوم از سوی خدا است و خبرگان رهبری تنها ولی فقیه را معرفی می‌کنند.

وی افزود: در 27 سال گذشته برای دوست و دشمن ثابت شده است که رهبری برترین فرد برای رهبری ایران و همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان بوده است.

محمدنسب با اشاره به فتنه 88 اظهار کرد: در فتنه 88 بعضی از خبرگان سکوت کردند و ما نمی‌خواهیم خبرگانی به مجلس بروند که دو آقایی باشند.

این مسئول با بیان اینکه نباید حق و باطل را با قد و قواره انسان‌ها اندازگیری کرد، گفت: کسانی را انتخاب کنید که متعهد شجاع، مدبر، ولی فقیه و زمان شناس باشد و دو ولایتی نباشد.

وی ادامه داد: در دو انتخابات یکی مجلس ششم و دیگری اولین دوره ریاست جمهوری دسته گل به آب دادیم که شرمنده شهدا شدیم.

محمدنسب با بیان اینکه امروز در جبهه جنگ نرم هستیم، تصریح کرد: اگر می‌خواهیم در جنگ نرم موفق باشیم بسیجیان باید در میدان باشند.

وی با تاکید بر اینکه کسی که در خط مقدم است در تیررس است و بسیجی که در میدان باشد حرف و حدیث زیاد است، بیان کرد: اگر روزی در جنگ سخت در میدان بودید امروز در کار فرهنگی و اقتصادی مثل دوران دفاع مقدس در وسط میدان باشید.

امام جمعه میاندورود در پایان خاطرنشان کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان شکل گرفته است اما با آنچه که رهبری خواسته فاصله دارد.مطالب مرتبط با : نقش مردم در مجلس خبرگان مقبولیت است و نه مشروعیت/ ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با خواسته رهبری فاصله دارد
دیدگاه شما در مورد : نقش مردم در مجلس خبرگان مقبولیت است و نه مشروعیت/ ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با خواسته رهبری فاصله دارد

نقش مردم در مجلس خبرگان مقبولیت است و نه مشروعیت/ ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با خواسته رهبری فاصله دارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ