• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18269 - تاریخ انتشار : جمعه 30 بهمن 1394 - ساعت: 09:22

چاپ
حضور در مجلس خبرگان مقاومت و ایستادگی می‌خواهد/ نماینده نباید در برابر انحراف لب بسته نگه دارد

آیت الله معلمی:

حضور در مجلس خبرگان مقاومت و ایستادگی می‌خواهد/ نماینده نباید در برابر انحراف لب بسته نگه دارد


آیت الله معلمی گفت: حضور در مجلس خبرگان مقاومت و ایستادگی می‌خواهد و نماینده باید اهل مقاومت باشد و در برابر انحراف، دفاع از امامت و ولایت لب را بسته نگه ندارد و در وسط میدان باشد.

به گزارش میانخبر، آیت الله علی معلمی در جمع مردم شهر سورک با بیان اینکه از روز اول خلقت، خدا می‌خواست جامعه اسلامی امام و رهبر داشته باشد، اظهار کرد: هر کسی لیاقت امامت را ندارد.

وی با بیان اینکه جای امامت را گاهی انسان‌های فاسد می‌گیرند و قرآن هم به آن اشاره دارد خاطرنشان کرد: گاهی رهبر ملت، ملت را به سوی خدا و گاهی به سمت جهنم می‌برد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه جایگاه رهبری در اصل الهی است، تصریح کرد: جامعه شیعی سال‌ها از داشتن امامت به حق محروم بود.

معلمی بیان کرد: تصور نکنید که در زمان غیبت نیاز به امامت نداریم، خود امامان معصوم فرموند در روزگار غیبت در میان فقها، فقیهی عادل، با تقوا، خداترس وخداشناس حجت ما بر شما است.

کاندیدای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: در سال 48 در کلاس‌های امام می‌گفتند ولایت فقیه حق است اما می‌گفتند مگر می‌شود که شاه برود و عادل فقیه رهبر شود.

معلمی اضافه کرد: نزدیک شدن به امام(ره) در آن زمان نه حقوق می‌دادند نه وسیله نقلیه بلکه دردسر هم داشت و کسی فکر نمی‌کرد که امام زنده به ایران بیاید.

وی تاکید کرد: در زمان جنگ مردم امام(ره) را خوب همراهی می‌کردند و اگر مسئولان هم مثل مردم خالصانه همراهی می‌کردند اوضاع کشور خیلی بهتر بود.

امام جمعه قائم شهر گفت: قدرت‌های استکباری فهمیدند که قدرت ایران از ناحیه ولی فقیه است و در سال 88 شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه سر دادند اما بعد فهمیدند که ولی فقیه در بین مردم جا افتاده است و آنها اشتباه کردند.

معلمی سیاست بعدی دشمن را نفوذ بیان کرد و افزود: حضور در مجلس خبرگان مقاومت و ایستادگی می‌خواهد و نماینده باید اهل مقاومت باشد و در برابر انحراف، دفاع از امامت و ولایت لب را بسته نگه ندارد و در وسط میدان باشد.مطالب مرتبط با : حضور در مجلس خبرگان مقاومت و ایستادگی می‌خواهد/ نماینده نباید در برابر انحراف لب بسته نگه دارد
دیدگاه شما در مورد : حضور در مجلس خبرگان مقاومت و ایستادگی می‌خواهد/ نماینده نباید در برابر انحراف لب بسته نگه دارد

حضور در مجلس خبرگان مقاومت و ایستادگی می‌خواهد/ نماینده نباید در برابر انحراف لب بسته نگه دارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ