• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18276 - تاریخ انتشار : شنبه 01 اسفند 1394 - ساعت: 23:55

چاپ
برخی نان شعارهای اصولگرایی و اصلاح‌طلبی را می‌خورند اما تنها به‌دنبال مطامع خود می‌گردند

سیدمحمدباقر پیشنمازی:

برخی نان شعارهای اصولگرایی و اصلاح‌طلبی را می‌خورند اما تنها به‌دنبال مطامع خود می‌گردند


کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه ساری و میاندورود گفت: افرادی هستند که نان شعارهای اصولگرایی و اصلاح‌طلبی را می‌خورند اما تنها به‌دنبال مطامع خود می‌گردند.

به گزارش میانخبر، سیدمحمدباقر پیشنمازی کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه ساری و میاندورود، اظهار کرد: هم در بین اصلاح‌طلبان و هم در بین اصولگرایان افرادی وجود دارند که واقعاً طرفدار اصلاح امور کشور با رعایت اصول هستند و هم افرادی هستند که نان شعارهای اصولگرایی و اصلاح‌طلبی را می‌خورند اما تنها به‌دنبال مطامع خود می‌گردند.

وی افزود: بنا بر مفهوم اصلاح در قرآن، مقام معظم رهبری پیشرو مصلحان کشور هستند و در پی اجرای اصلاحات خداپسندانه می‌روند و اگر تمام فرمایشات ایشان را مرور کنید همه در مورد اصلاح امور است و نکاتی که به دولت، مجلس، قوه قضائیه و شورای عالی انقلاب فرهنگی گوشزد می‌کنند، همه برای بهتر شدن و قدم به جلو گذاشتن است.

پیشنمازی با بیان اینکه ما یک اصلاح اسلامی داریم و یک اصلاح آمریکایی، اضافه کرد: همه انبیاء به دنبال اصلاح امور بودند و می‌خواستند فرعون و نمرود و خوی استکباری از بین برود.

معاون سابق فرهنگی و تربیتی وزارت ورزش و جوانان با تأکید بر اینکه بعضی ها با اهداف پنهان فقط شعار اصلاح‌طلبی می‌دهند، به آیات ۱۱ و ۱۲ سوره بقره اشاره کرد و یادآرور شد: قرآن کریم در خصوص این افراد می‌فرماید: «و اذا قیل لهم لا تفسدوا فی الارض قالوا انما نحن مصلحون؛ الا انّهم هم المفسدون ولکن لایشعرون» چون به آنان گفته شود که در زمین فساد نکنید، می‌گویند ما مصلحانیم، آگاه باشید که اینان خود تبهکارانند و نمی‌دانند.

پیشنمازی گفت: اصولگرایی و اصلاح‌طلبی به‌عنوان خط مشی خوب اما به‌عنوان تحزب لغزنده است.مطالب مرتبط با : برخی نان شعارهای اصولگرایی و اصلاح‌طلبی را می‌خورند اما تنها به‌دنبال مطامع خود می‌گردند
دیدگاه شما در مورد : برخی نان شعارهای اصولگرایی و اصلاح‌طلبی را می‌خورند اما تنها به‌دنبال مطامع خود می‌گردند

برخی نان شعارهای اصولگرایی و اصلاح‌طلبی را می‌خورند اما تنها به‌دنبال مطامع خود می‌گردند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ