• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18278 - تاریخ انتشار : یکشنبه 02 اسفند 1394 - ساعت: 00:38

چاپ
حضور یک فعال فتنه 88 در کنار یک کاندیدای میاندورودی چه معنایی دارد؟

حضور یک فعال فتنه 88 در کنار یک کاندیدای میاندورودی چه معنایی دارد؟


ستاد انتخاباتی یکی از کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور برخی چهره‌های سیاسی و ورزشی در ساری و میاندورود افتتاح شد.

به گزارش میانخبر، ستاد انتخاباتی یکی از کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور برخی چهره‌های سیاسی و ورزشی در ساری و میاندورود افتتاح شد.

در میان این هیاهو و شلوغی‌ها، حصور برخی افراد معلوم الحال جای سوال و انگشت حیرت را بر زبان می‌چسباند.

آنجایی که یکی از افراد تندرو جریان اصلاح طلب و یکی از چهره‌هایی که در جریان فتنه 88 نقش فعالی در کنار سران فتنه داشت در جریان این مراسمات در کنار این کاندیدای مجلس شورای اسلامی که سابقه دو بار حضور در مجلس را دارد، خودنمایی می‌کرد.

اما ابراهیم اصغرزاده کیست و این روزها در ساری و میاندورود چه می‌کند!؟

ابرهیم اصغرزاده نماینده دوره سوم مجلس شورای اسلامی و از مخالفان برنامه‌های اقتصادی هاشمی و طرفدار بهبود روابط با غرب بوده است.

وی در دوره چهارم مجلس کاندیدا شد اما رد صلاحیت می‌شود و پس از پایان دوره نمایندگی‌اش بازداشت می‌شود و یک ماه در سلول انفرادی قرار می‌گیرد.

اصغرزاده که جهت حمایت از این کاندیدا به ساری آمد در شورای دوره اول تهران رای می‌آورد اما باتوجه به التهاباتی که از جانب او به‌وجود می‌آید شورا شهر تهران به انحلال کشیده شد.

وی یکی از کسانی بود که از سفارت آمریکا در لانه جاسوسی حاضر بود و ضمن دفاع از اقدام خود اما می‌گوید اگر لازم باشد از این کارش عذرخواهی می‌کند!

در باره این چهره تندرو اصلاح طلب ذکر این نکته ضروریست که همسر او نیز در مجلس جنجالی ششم حاصر بوده است.

این کاندیدای مجلس شورای اسلامی شهرستان‌های ساری و میاندورود در کنار اصغرزاده‌ای عکس یادگاری می‌گیرد که در جریان فتنه 88 حضور فعال در کنار خاتمی و سایر افراد داشته است و همواره سخنان تند و خارج از محدوده او جنجال آفرین بوده است.

یکی از نکاتی که رهبری همواره بر آن تاکید داشتند مرزبندی کردن شفاف با فتنه است اما حضور چهره‌هایی مانند اصغرزاده در کنار یوسف‌نژاد حامل پیام‌های بسیار خطرناکی است که باید به‌خوبی آن را دریافت کرد تا خدایی نکرده مجلس ششم به‌وجود نیاید.مطالب مرتبط با : حضور یک فعال فتنه 88 در کنار یک کاندیدای میاندورودی چه معنایی دارد؟
دیدگاه شما در مورد : حضور یک فعال فتنه 88 در کنار یک کاندیدای میاندورودی چه معنایی دارد؟

حضور یک فعال فتنه 88 در کنار یک کاندیدای میاندورودی چه معنایی دارد؟ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ