• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18473 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 اسفند 1394 - ساعت: 18:23

چاپ
جمع آوری بیش از 2 میلیارد و 800 میلیون ریال صدقه در 11 ماهه سال جاری

مدیر کمیته امداد شهرستان میاندورود خبر داد

جمع آوری بیش از 2 میلیارد و 800 میلیون ریال صدقه در 11 ماهه سال جاری


مدیر کمیته امداد شهرستان میاندورود از جمع آوری بیش از 2 میلیارد و 800 میلیون ریال صدقه در 11 ماهه سال جاری خبر داد.

به گزارش میانخبر، علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، از جمع‌آوری دو میلیارد و 820 میلیون ریال صدقه از مجموع 10 هزار و 679 صندوق صدقه خانگی، متوسط و بزرگ معابر در یازده ماهه فعالیت خود در سال جاری خبر داد و گفت: این مبلغ در راستای حل مشکلات نیازمندان شهرستان و با توجه به رعایت اولویت نیاز، به خانواده‌های نیازمند تحت پوشش و غیرتحت پوشش پرداخته شده است.

وی افزود: با توجه به استضعاف و محرومیت منطقه و عدم بضاعت خانواده‌ها در حل بعضی از مشکلات درمانی، معیشتی، تحصیلی و ... نیاز به مشارکت حامیان و خیرین در امر خدمت رسانی و ریشه کنی فقر، بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میاندورود با اشاره به همدلی و همزبانی همیشگی مردم نیکوکار و کمیته امداد در خصوص خدمت رسانی به نیازمندان، هماهنگی حوزه‌های معاونت توسعه مشارکت‌های مردمی و معاونت حمایت و سلامت خانواده، درخصوص جهت دهی مشارکت خیرین و تسریع در رفع مشکلات نیازمندان تاکید کرد و عمکلرد سریع و شفاف امداد را لازمه‌ اعتماد عمومی دانست.مطالب مرتبط با : جمع آوری بیش از 2 میلیارد و 800 میلیون ریال صدقه در 11 ماهه سال جاری
دیدگاه شما در مورد : جمع آوری بیش از 2 میلیارد و 800 میلیون ریال صدقه در 11 ماهه سال جاری

جمع آوری بیش از 2 میلیارد و 800 میلیون ریال صدقه در 11 ماهه سال جاری تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ