• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18478 - تاریخ انتشار : جمعه 14 اسفند 1394 - ساعت: 15:55

چاپ
تندرو کسانی هستند که در راه انقلاب ایستادگی می‌کنند/ میانه روی در اسلام یعنی مقابله با انحرافات

امام جمعه موقت میاندورود:

تندرو کسانی هستند که در راه انقلاب ایستادگی می‌کنند/ میانه روی در اسلام یعنی مقابله با انحرافات


امام جمعه موقت میاندورود گفت: رهبری فرمودند تندرو کسانی هستند که در راه انقلاب ایستادگی می‌کنند، در اسلام میانه روی داریم نه به معنای مقابله با تندرویی بلکه مقابله در مقابل انحراف.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام سید جعفر علوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به سالروز تشکیل کمیته امداد به فرمان امام خمینی(ره) اظهار کرد: امام(ره) تنها نهادی را که اجازه داد تا نامش پسوند این نهاد باشد کمیته امداد بوده است.

وی با اشاره به سخنان رهبری که فرمودند یکی از ضروری‌ترین نهادهای انقلاب کمیته امداد است، افزود: یکی از اهداف انقلاب رسیدگی به وضع محرومان و مستضعفان و رفع محرومیت است.

امام جمعه موقت میاندورود خاطرنشان کرد: کمیته امداد یکی از ارزشمندترین نهادهایی است که دارای نیروهای ارزشی، بااخلاص و مفید است.

علوی با اشاره به هفته نیکوکاری، آن را یکی از ابتکارات کمیته امداد دانست و گفت: عده‎ای در پایان سال برای تامین حداقل نیازهای خود مانده‌اند.

وی به 15 اسفند و روز درخت‌کاری اشاره کرد و یادآور شد: بیاید نگذاریم درخت‌ها از بین بروند تا مجبور به کشت درخت شویم.

خطیب موقت نماز جمعه میاندورود با تاکید بر اینکه در کاشت درخت مهم نگه‌داری است، تصریح کرد: وقتی 100 درخت می‌کاریم ولی مراقبت نمی‌کنیم سال دیگر 5 درخت هم باقی نمی‌ماند.

علوی از حضور چشم‌گیر و دشمن کور کن مردم در انتخابات تشکر کرد و ادامه داد: دشمن بسیار تلاش کرد تا مردم در پای صندوق‌های رای حاضر نشوند اما با هوشیار مردم موفق نشدند.

وی با اشاره به سخنان رهبری مبنی بر اینکه پشرفت به معنای زیر سلطه استکبار جهانی رفتن نیست، افزود: باید در پیشرفت به داخل و نیروی جوان تکیه کنیم و به اصل، اراده و توانمندی مردم تکیه کرده و عزت ملی را حفظ کنیم.

علوی خطاب به نمایندگان مردم گفت: نمایندگان دغدغه پاسخگویی در برابر خدا و خلق خدا داشته باشند و این وظیفه را برای خود احساس کنند و ساده زیستی، پاک دستی، برخورد انقلابی و کار در راه خدا و خلق خدا را سرلوحه خود قرار دهند.

خطیب موقت نماز جمعه میاندورود با بیان اینکه شعارهایی که می‌دهیم را نگوییم ولی عمل کنیم قطعا جامعه متحول می‌شود اظهار کرد: در صحبت‌های خود دم از رهبری می‌زنیم ولی در عمل مخالف آن را انجام می‌دهیم.

وی با اشاره به سخنان رهبری که فرمودند دشمن در دو قطبی کردن جامعه چند نکته را دنبال می‌کند و یکی از آنها بحث تندروی و کندروی است، بیان کرد: امروز یک عده این حرف را می‌زنند و به سخنان رهبری استناد می‌کنند.

علوی اضافه کرد: رهبری فرمودند تندرو کسانی هستند که در راه انقلاب ایستادگی می‌کنند، در اسلام میانه روی داریم نه به معنای مقابله با تندرویی بلکه مقابله در مقابل انحراف.

امام جمعه موقت میاندورود در پایان خاطرنشان کرد: اگر قرار باشد این کشور از سختی‌ها و مشکلات بیرون بیاید یک راه دارد و آن اطاعت از رهبری است.

 مطالب مرتبط با : تندرو کسانی هستند که در راه انقلاب ایستادگی می‌کنند/ میانه روی در اسلام یعنی مقابله با انحرافات
دیدگاه شما در مورد : تندرو کسانی هستند که در راه انقلاب ایستادگی می‌کنند/ میانه روی در اسلام یعنی مقابله با انحرافات

تندرو کسانی هستند که در راه انقلاب ایستادگی می‌کنند/ میانه روی در اسلام یعنی مقابله با انحرافات تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ