• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18506 - تاریخ انتشار : یکشنبه 16 اسفند 1394 - ساعت: 22:39

چاپ
116 هزار رای معنی و مفهوم دارد/ میاندورود در کنار ساری سرور آرای استان شد

علی اصغر یوسف نژاد:

116 هزار رای معنی و مفهوم دارد/ میاندورود در کنار ساری سرور آرای استان شد


علی اصغر یوسف نژاد گفت: 116 هزار رای معنی و مفهوم دارد و باید بررسی شود چون در بین سه استان شمالی سابقه چنین رایی وجود نداشته است.

به گزارش میانخبر، علی اصغر یوسف‌نژاد منتخب مردم در انتخابات 7 اسفند مجلس شورای اسلامی در حوزه ساری و میاندورود در مراسمی که در مسجد جامع شهر سورک برگزار شد از حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای تشکر کرد.

وی با بیان اینکه در انتخابات به‌عنوان یک تکلیف شرعی و سیاسی حضور پیدا کردم، اظهار کرد: در برگزاری انتخابات عوامل زیادی دخالت دارند و از همه آنها بابت زحمت هایشان تشکر می‌کنم.

منتخب اول مردم ساری و میاندورود در انتخابات 7 اسفند مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همه افرادی که انتخاب شدند و یا نشدند به نیت خیر آمدند و برای کمک به مردم سهیم هستند.

یوسف‌نژاد بیان کرد: همه شور، شعف، تلاش و کوشش مردم برای این بود که فرد مورد علاقه آنها انتخاب شود و کسی که انتخاب شد موظف است برای مردم تلاش کند.

وی تصریح کرد: قبل از انتخابات رقابت و تلاش برای بیان مشخصات کاندیدا و نشان دادن اخلاق اسلامی بود و این هم امتحانی بود که فرد برای کاندیدا، آخرت خود را نفروشد.

نماینده ادوار مجلس شوای اسلامی از همه مردم ساری و میاندورود که با حضور عظیم وحماسی خود فرمایشات رهبری را جنبه عملی بخشیدند تقدیر و تشکر کرد.

یوسف‌نژاد با اشاره به مقدار رای خود در این دوره، گفت: 116 هزار رای معنی و مفهوم دارد و باید بررسی شود چون در بین سه استان شمالی سابقه چنین رایی وجود نداشته است و مردم سورک در این مسیر بیشترین نقش را داشتند.

وی ادامه داد: مردم که در تمام صحنه‌ها حضور پررنگ دارند و از نظام دفاع می‌کنند بابت مشکلاتشان گلایه دارند و حقشان بیشتر از این است.

معاون پارلمانی سابق وزیر اقتصاد در این انتخابات، سورک را آقای منطقه میاندورود دانست و افزود: میاندورود در کنار ساری، سرور آرای استان شد و این یک اعتبار و افتخار است که باید آن را قدر دانست و سعی کرد این فضا حفظ شود.

یوسف‌نژاد خاطرنشان کرد: گذشته خود را فراموش نمی‌کنم که از کجا و با چه شرایطی به کجا رسیدم و در مجلس سعی می‌کنم از اعتبار و حیثیت مردم سورک و ساری در استان و کشور دفاع کنم.

وی با ابراز امیدواری از اینکه برند نمایندگی مجلس که به نام سورک رقم خورد پایدار بماند، اظهار کرد: آینده ما، آینده امیدوار کننده‌ای است و در مسیری که قرار داریم سعی کنیم که از مطالبات مردم دفاع کنیم.مطالب مرتبط با : 116 هزار رای معنی و مفهوم دارد/ میاندورود در کنار ساری سرور آرای استان شد
دیدگاه شما در مورد : 116 هزار رای معنی و مفهوم دارد/ میاندورود در کنار ساری سرور آرای استان شد

116 هزار رای معنی و مفهوم دارد/ میاندورود در کنار ساری سرور آرای استان شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ