• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18552 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 اسفند 1394 - ساعت: 20:04

چاپ
امنیت تعریفش در جمهوری اسلامی حضور مردم است/ درخت باعث کاهش خشونت می شود

فرماندار میاندورود:

امنیت تعریفش در جمهوری اسلامی حضور مردم است/ درخت باعث کاهش خشونت می شود


فرماندار میاندورود گفت: منافع و محاسن درخت، کاهش خشونت است و حتی جلوی چاقی که برای انسان مضر است را می‌گیرد و اگر به منافع شخصی خود بنگریم سلامتی جسمی و روانی ما را طبابت می‌کند.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری در مراسم نهال کاری در پادگان امام خامنه‌ای گهرباران میاندورود که با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، مسئول بسیج سازندگی سپاه کربلا و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد، اظهار کرد: امر انتخابات امر مبارکی است و شامل همه نمی‌شود.

وی افزود: انتخاب پیامبر، انتخاب مبارکی در جمع مردم آن زمان بود، انتخاب امام(ره) برای جمهوری اسلامی و انتخاب رهبری، انتخاب مبارکی بود و در 7 اسفند امر مبارکی به دست مردم ترسیم شد که باعث حفظ امنیت ما شد.

فرماندار میاندورود با بیان اینکه امنیت جمهوری اسلامی با حضور مردم شکل می گیرد و نه سلاح، خاطرنشان کرد: امنیت تعریفش در جمهوری اسلامی حضور مردم است.

قادری بیان کرد: پیامبر انتخاب شد و تاکید کرد که نهال بکارید و اسلام نیز تاکید به کاشت نهال دارد که کاشتن این نهال همه حوزه‌ها را پشتیبانی و به همه زمینه‌ها خدمت می‌کند.

وی تاکید کرد: منافع و محاسن درخت، کاهش خشونت است و حتی جلوی چاقی که برای انسان مضر است را می‌گیرد و اگر به منافع شخصی خود بنگریم سلامتی جسمی و روانی ما را طبابت می‌کند.

این مسئول در ادامه گفت: با اینکه اسلام، قرآن و ائمه به امر درخت و درخت‌کاری تاکید کردند باید دید کجای مدیریت و کار ما دچار چالش است.

قادری افزود: بسیج در جمع بزرگ مردم انتخاب شد برای دفاع از نظام جمهوری اسلامی و در جنگ هم بسیج انتخاب می‌شود و این سرافرازی بسیج است.

وی خاطر ادامه داد: وقتی بسیج انتخاب می‌شود در دفاع از منابع طبیعی که نقش ارزنده‌ای در جامعه دارد پس همه ما بسیجی هستیم و باید از منابع طبیعی دفاع کنیم.

مسئول شورای تامین میاندورود خاطرنشان کرد: در بعضی نقاط دچار چالش هستیم و به همین دلیل منابع طبیعی و اراضی جنگلی را در حال از دست دادن هستیم.

فرماندار میاندورود در پایان با بیان اینکه نفوذی که در مسیر طبیعت و جنگل ایجاد شده است باید بسیج آن نفوذی به جنگل را خوب بشناسد، تاکید کرد: بسیج را در کنار اداره کل منابع طبیعی قرار دادیم تا راه‌های نفوذ بسته شود و اگر این راه‌ها بسته و جلوی آن گرفته نشود دچار چالش هستیم.مطالب مرتبط با : امنیت تعریفش در جمهوری اسلامی حضور مردم است/ درخت باعث کاهش خشونت می شود
دیدگاه شما در مورد : امنیت تعریفش در جمهوری اسلامی حضور مردم است/ درخت باعث کاهش خشونت می شود

امنیت تعریفش در جمهوری اسلامی حضور مردم است/ درخت باعث کاهش خشونت می شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ