• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18553 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 اسفند 1394 - ساعت: 20:42

چاپ
همه موظف به حفظ منابع طبیعی هستیم/ سرانه فضای سبز مازنداران کمتر از استان هایی با میانگین بارندگی کمتر است

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران:

همه موظف به حفظ منابع طبیعی هستیم/ سرانه فضای سبز مازنداران کمتر از استان هایی با میانگین بارندگی کمتر است


مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران گفت: سرانه فضای سبز ما در استان در مقابل استان‌های دیگر که حتی میانگین بارندگی پایینی دارند کمتر است.

به گزارش میانخبر، ستار بابایی در مراسم کاشت نهال در میاندورود با اشاره به نام‌گذاری پنجمین روز هفته درخت‌کاری به نام بسیج و همیاران طبیعت، اظهار کرد: بسیج در ترویج فرهنگ، برخورد قانونی و آموزش می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

وی بیان کرد: ما در کمربند خشک و نیمه خشک قرار داریم و باید قدر داشته‌های خود را بدانیم.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران با بیان اینکه جنگل را به‌عنوان پیشرفته‌ترین اکوسیستم چندلایه با کارکردهای مختلف می‌شناسیم، خاطرنشان کرد: ما برای زندگی به طبعت نیاز داریم و جنگل و مرتع به‌عنوان پشتوانه کشاورزی و زندگی است.

بابایی با تاکید بر اینکه منابع طبیعی یک سرمایه عظیم برای هر کشوری است که باید حفظ شود، تصریح کرد: طبق قانون اساسی همگان موظف به حفظ و حراست از آن هستند و نه سازمان خاص.

وی بیان کرد: جنگل هیرکانی قدمت بسیار زیادی دارد و در درجه اول باید این جنگل را حفظ و سپس به‌دنبال احیای آن باشیم.

این مسئول یادآور شد: باید دیدگاه صرف اقتصادی را از منابع طبیعی کنار بگذاریم و به اندازه‌ای که طبیعت به ما اجازه می‌دهد از آن استفاده کنیم.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران در پایان گفت: سرانه فضای سبز ما در استان در مقابل استان‌های دیگر که حتی میانگین بارندگی پایینی دارند کمتر است.مطالب مرتبط با : همه موظف به حفظ منابع طبیعی هستیم/ سرانه فضای سبز مازنداران کمتر از استان هایی با میانگین بارندگی کمتر است
دیدگاه شما در مورد : همه موظف به حفظ منابع طبیعی هستیم/ سرانه فضای سبز مازنداران کمتر از استان هایی با میانگین بارندگی کمتر است

همه موظف به حفظ منابع طبیعی هستیم/ سرانه فضای سبز مازنداران کمتر از استان هایی با میانگین بارندگی کمتر است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ