• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18575 - تاریخ انتشار : سه شنبه 25 اسفند 1394 - ساعت: 20:58

چاپ
اماکنی که به مسافران خدمات می‌دهند باید نرخ داشته باشند/ کمیته نظارت و تنظیم بازار مهمترین کمیته است

دبیر ستاد خدمات سفر میاندورود:

اماکنی که به مسافران خدمات می‌دهند باید نرخ داشته باشند/ کمیته نظارت و تنظیم بازار مهمترین کمیته است


دبیر ستاد خدمات سفر میاندورود گفت: واحدها و اماکنی که به مسافران خدمات می‌دهند باید نرخ داشته باشند و فاکتور ارائه دهند.

به گزارش میانخبر، رضا مهدیان در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با اشاره به آغاز ستاد خدمات سفر نوروز 95 میاندورود همزمان با سراسر کشور در 27 اسفند اظهار کرد: ریاست ستاد با فرماندار و دبیر آن اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است.

وی افزود: این ستاد دارای کمیته 12 گانه است که با توجه به حیطه کاری دستگاه‌ها، تقسیم مسئولیت شده است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری میاندورود با بیان اینکه گردشگری یک امر فرابخشی است، خاطرنشان کرد: ستاد خدمات سفر در طول سال فعال است و تنها در مواقعی از سال مانند نوروز و تابستان فعالیتش بیشتر است.

مهدیان میاندورود را با توجه به قرار گرفتن در مسیر حرم امام رضا(ع) یکی از شهرستان‌های مهم استان دانست و گفت: شهرداری، محیط زیست و منابع طبیعی باید در زیباسازی محیط شهری جهت جذب مسافر اهتمام داشته باشند.

وی بیان کرد: مکان‌های اقامتی و خانه مسافر، ویلاهای استیجاری و خصوصی برای فعالیت باید از اداره میراث فرهنگی مجوز دریافت کنند و مکان‌های دارای مجوز در این ایام آماده باش هستند.

این مسئول کمیته نظارت و تنظیم بازار را یکی از مهمترین کمیته‌ها بیان کرد و افزود: اعضای این کمیته میراث فرهنگی، صنعت معدن تجارت، تعزیرات حکومتی، بهداشت و نماینده فرماندار که بر کلیه اصناف نظارت می‌کنند تا گران فروشی صورت نگیرد و بهداشت رعایت شود.

مهدیان ادامه داد: اماکن و بقاع متبرکه که زیر نظر اوقاف هستند در ایام نوروز آماده میزبانی از مسافران هستند.

وی با بیان اینکه واحدها و اماکنی که به مسافران خدمات می‌دهند باید نرخ داشته باشند و فاکتور ارائه دهند، تصریح کرد: رستوران‌های بین راهی نرخ‌ها را از ما می‌گیرند.

دبیر ستاد خدمات سفر شهرستان میاندورود از توزیع بسته‌های فرهنگی و بروشور در کمپ حلال احمر خبر داد و گفت: برپایی نمایشگاه نوروزی، نمایشگاه کتاب، آماده سازی مساجد، حسینیه‌ها از جمله برنامه‌های فرهنگی در این ایام است.

مهدیان با اشاره به اینکه در ایام نوروز واحدهای خبازی، خدمات فنی و آمبولانس همگی باید آماده باش کامل باشند، بیان کرد: 4 مدرسه در میاندورود برای اسکان مسافران در حالت آماده باش قرار دارند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد میاندورود در پایان خاطرنشان کرد: ممانعت از فعالیت تاسیسات گردشگری غیرمجاز و ویلاهای استیجاری برعهده کمیته امنیتی و انتظامی و بخشداری‌ها است.مطالب مرتبط با : اماکنی که به مسافران خدمات می‌دهند باید نرخ داشته باشند/ کمیته نظارت و تنظیم بازار مهمترین کمیته است
دیدگاه شما در مورد : اماکنی که به مسافران خدمات می‌دهند باید نرخ داشته باشند/ کمیته نظارت و تنظیم بازار مهمترین کمیته است

اماکنی که به مسافران خدمات می‌دهند باید نرخ داشته باشند/ کمیته نظارت و تنظیم بازار مهمترین کمیته است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ